loading...

بیو گرافی فرخنده گل‌افشان با همسرش + همسرهای محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری

بیو گرافی فرخنده گل‌افشان با همسرش + همسرهای محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری

در این مطلب می خواهیم برای شما در مورد بیو گرافی فرخنده گل‌افشان با همسرش + همسرهای محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. فرخنده گل افشان ویکی پدیا-همسر اول شجریان کجاست-بیوگرافی گیتا خوانساری همسر همایون شجریان-شهرناز جمشیدی-همسر همایون شجریان کیست-علت جدایی محمدرضا شجریان-کتایون خوانساری-فرزانه شجریان-علت جدایی شجریان از فرخنده گل افشان

فرخنده گل افشان ویکی پدیا-همسر اول شجریان کجاست-بیوگرافی گیتا خوانساری همسر همایون شجریان-شهرناز جمشیدی-همسر همایون شجریان کیست-علت جدایی محمدرضا شجریان-کتایون خوانساری-فرزانه شجریان-علت جدایی شجریان از فرخنده گل افشان

بیو گرافی فرخنده گل‌افشان با همسرش + همسرهای محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری
بیو گرافی فرخنده گل‌افشان با همسرش + همسرهای محمدرضا شجریان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری

همسـر ان محمدرضا شجریـان فرخنده گل افشان و کتایون خوانساری معرفی و عکس خانواده محمدرضا شجریـان فرخنده گل افشان همسـر اول محمدرضا شجریـان و کتایون خوانساری همسـر دوم محمدرضا شجریـان . استاد محمدرضا شجریـان Mohammadreza Shajarian از نوابغ موسیقی در دنیا بوده و هست که از افتخارات هنری برای کشور عزیزمان ایران هست و با حضور در جای جای دنیا توانسته برای ایران افتخارات بیشتری کسب نماید .

محمدرضا شجریـان و سپیده خداوردی

افسانه شجریـان همسـر پرویز مشکاتیان است که حاوی یک دختر به نام آوا مشکاتیان و یک پسر به نام آیین مشکاتیان هستنـد که در سـال ۱۳۶۵ در پی اختلافات محمدرضا شجریـان با پرویز مشکاتیان ، افسانه شجریـان از پرویز مشکاتیان طلاق میگیرد .

افسانه شجریـان و پرویز مشکاتیان

دربـاره طلاق افسانه شجریـان و پرویز مشکاتیان حرف و حکایت های بیشتری وجود دارد و بعضـی اختلافات محمدرضا شجریـان و پرویز مشکاتیان که چندین کار شبیه آلبوم بیداد همایون که از کارهای قدرتمند محمدرضا شجریـان بوده هست را با هم منتشر کردند و فشارهای دو طرف بر افسانه شجریـان را باعث جدایی افسانه شجریـان از پرویز مشکاتیان میدانند .

آوا مشکاتیان و آیین مشکاتیان

مژگان شجریـان همسـر محمدعلی رفیعی هست که در میـان دختران محمدرضا شجریـان خیلی برای هنر دوست ها نام آشناتر هست چون که مژگان شجریـان نیز کار های بیشتری در هنر موسیقی داشته می باشد. مژگان شجریـان کارشناس نقاشی و کارشناسی ارشد گرافیک را در اسناد تحصیلی خود دارد و نام مژگان شجریـان و همسـر ش محمدعلی رفیعی در زیـادتر کاست های محمدرضا شجریـان مشاهده میگردد .

مطالب مرتبط:

مژگان شجریـان

مژگان شجریـان نوازنده سه تار است که با پدر در زیـادتر آلبوم ها همکاری کرده می باشد. محمدرضا شجریـان در سـال ۱۳۷۱ از همسـر اول خود فرخنده گل افشان جدا شد و اما حرف و حکایت هایی نیز دربـاره طلاق محمدرضا شجریـان و فرخنده گل افشان می باشد که به علـت مستند نبودن این حرف ها از گفتن آن معذوریم . یک سـال بعد از جدایی محمدرضا شجریـان و فرخنده گل افشان ، محمدرضا شجریـان با همسـر دومش کتایون خوانساری پیوندکرد . کتایون خوانساری متولد ۱۳۴۴ است که در سن ۲۶ سالگی با محمدرضا شجریـان پیوندکرد .

کتایون خوانساری برای مرتبه اول در پاریس پیوندکرد که پـس از مدتی کتایون خوانساری از همسـر اول خود در پاریس جدا می شود و پیوندخود با محمدرضا شجریـان را بر حسب عشق میداند . همسـر اول کتایون خوانساری آقـا ایتالیایی هست که حاصل پیوندکتایون خوانساری و همسـر اولش دختری به نام استفانی هست که در کنار پدرش در پاریس زندگـی می کند . حاصل پیوندمحمدرضا شجریـان و همسـر دومش کتایون خوانساری پسری به نام رایان شجریـان می باشد.

محمدرضا شجریـان و همسـر دومش و پسرش

رایان شجریـان در ونکوور کانادا به دنیا آمده و کتایون خوانساری از شباهت خیلی رایان شجریـان به پدرش میگوید و اینکه قطعا رایان شجریـان از هنر محمدرضا شجریـان بی نصیب نخواهد ماند. در انتهـا برای حسن ختام این مطلب مصاحبه مجله مادران با فرخنده گل افشان همسـر اول محمدرضا شجریـان را برای شما عزیزان قرار داده ایم :

فرخنده گل افشان و همایون شجریـان

 • بخش مهـم تربیت فرزندان اغلب به عهده مادر می باشد. مادر چطور باعث گرایش فرزندان به سمت هنر می شود ؟

هنر، قشنگی هست که نهاد هنرمند سرچشمه گرفته و با گذاشته ای دیگران پیوند میخورد . ذات هنر مند هم سرچشمه ای جز دامان والدیـن ندارد که خود آنان نیز ثمره دودمان و فراتر از تمام سرزمینی می باشند که بدان تعلق دارند  ، بـعد میبینید که آنچه باعث گرایش یک فرد  به هنر می شود تنها اصول تربیتی نمی بـاشد .بلکه فرمان خون و سرشت و نهاد هنرمند هست که از آب و خاک و آسمان سرزمینش ، فرهنگ مردمانش گرفته ، نقش دارد و خاندان و سرانجام مادر و پدریکه این امانت ها را به وی میسپارند ، حال چه خود آگاه و چه نا خود آگاه .

مطلب مرتبط:

همه چیز درباره بیوگرافی حضرت محمد(ص)

عکس دیده نشده از کارنامه تحصیلی اینشتین با نمرات جالب!

کلمات کلیدی مرتبط

 • فرخنده گل افشان
 • فرخنده گل‌افشان
 • بیوگرافی گیتا خوانساری
 • فرزندان شجریان
 • فرخنده هنرمند ترک
 • چرا شجریان از همسرش جدا شد؟
 • علت طلاق شجریان وگل افشان
 • علت طلاق شجریان از فرخنده گل افشان
 • علت جدایی محمدرضا شجریان و فرخنده گل افشان
 • تاریخ تولد فرخنده گل افشان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE