loading...

بیوگرافی کامل خسرو داوری +عکس

بیوگرافی کامل خسرو داوری-بیوگرافی خسرو داوری و همسـر ش + اینستاگرام-خسرو داوری-بیوگرافی خسرو داوری-بیوگرافی خسرو داوری همسر-بیوگرافی همسرخسرو داوری -مجله هوریس

بیوگرافی کامل خسرو داوری +عکس

بیوگرافی کامل خسرو داوری
بیوگرافی کامل خسرو داوری

بیوگرافی خسرو داوری | در این بخش به معرفی کشتی گیر حرفه ای در آمریکا را بریا شما عزیزان فراهمنموده ایم با ما در سایت هوریس همراه باشید

بیوگرافی کامل خسرو داوری-بیوگرافی خسرو داوری و همسـر ش + اینستاگرام-خسرو داوری-بیوگرافی خسرو داوری-بیوگرافی خسرو داوری همسر-بیوگرافی همسرخسرو داوری -مجله هوریس

در آغاز کار

دایوری بزرگ شد و میت فولی و برت هارت را تحسین کرد . قهرمان کودکی اش شان مایکلز بود . او در اولین دوره مسابقات حرفه ای خود در ۱۵ سالگی شرکت کرد. او کار خود را در صحنه مستقل مستعمره سرپوشیده آغاز کرد. او برای نمایندگی ایران در مسابقات عنوان قهرمانی شناخته شده است

در ۱۹ اکتبر ۱۹۹۸ دایوری در Nitro به عنوان یک هوادار مصاحبه ای با مایک تنای ظاهر شد .

او در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۰۳، قسمت انفجار ظاهر شد و یک تیم تگ تیم را در برابر مایک سندرز و گلن گیلبرتی با کن اندرسون مبارزه کرد . او همچنین در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۰۳، قسمت یک شنبه شب حرارت به عنوان شاون دایوری ظاهر شد ، از دست دادن بازی خود را در برابر تامی Dreamer . او همچنین در سالهای آوریل و ژوئیه ۲۰۰۴ چهار بازی برای ارتقاء مستقل « حلقه افتخار» (ROH) انجام داد.

سرگرمی جهانی کشتی

مدیریت محمد حسن (۲۰۰۴-۲۰۰۵)
دایوری در اوت ۲۰۰۴ قراردادی را با World Wrestling Entertainment (WWE) امضا کرد و در قسمت ۱۳ خردادماه در کنار محمد حسن به عنوان خسرو دهیری ، که بعدها به Daivari زده شد، در این بازی شرکت کرد . حیرت آنها این بود که دو آمریکایی عرب آمریکایی بودند که از تعصب و کلیشه هایی که پس از حملات ۱۱ سپتامبر دریافت می کردند خسته شدند . جالب اینجاست که داوری در هنگام کار به عنوان مدیر خود دستورالعمل های فارسی را به حسن فریاد می زند ، هر چند این اغلب به عنوان “عربی “در پخش برنامه های در هفته های منتهی به اولین آنها، این دو نفر را در نظر می رسد خام در عکس های شرح داری ترویج نفرت خود را نسبت به” امریکا “در هفته های بعد، آنها را به بالا کلمات خود را با اقدامات، آغاز دشمنی با خام گویندگان جیم راس و جری “کینگ” Lawler . در رسلمنیا ۲۱ در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۰۵، Daivari و حسن در دست داشتند زاویه با هالک هوگان . در حالی که حمله به کشتی گیر مصدوم یوجین ، هوگان به آمد حلقه و هر دو مرد را از حلقه خارج کردند.

شب بعد در راو ، دیویری و حسن، شاون مایکلز را در طول تبلیغات تبلیغاتی متوقف کرد . دو حمله به مایکلز و او را در حلقه بی رحم. این امر منجر به اولین تک بازی Daivari در WWE، در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۰۵، قسمت خام است . اگرچه مایکلز به شدت مورد علاقه بود، دایوری با کمک حسن، پیروز ناراحت شد. خشمگین شده، مایکل خواستار یک بازی در برابر دوواری و حسن شد. خام مدیر کل اریک Bischoff حاضر به اعطای بازی نقص ، اما به جای مایکلز دستور داد برای پیدا کردن یک شریک. این شریک تبدیل به داواری و هانک هوگان، جنبش WrestleMania بود.

بیوگرافی کامل خسرو داوری
بیوگرافی کامل خسرو داوری

در ۱۸ آوریل ۲۰۰۵، قسمت خام ، مایکلز دوباره دوبار با دویری و حسن دوبار با تیمی که هوگان به نظر می رسید نجات می دهد. هوگن پیشنهاد مایکلز را برای تگ پذیرفت و مسابقه برای Payload per view در مه ۱، ۲۰۰۵ تنظیم شد. در Backlash، هوگان و مایکلز پیروزی را به دست آوردند که منجر به اصطکاک بین این دو شد حسن Daivari را به خاطر از دست دادن متهم کرد. شب بعد در راو ، حسن به طور صریح و فیزیکی به دایویری حمله کرد و آینده خود را به عنوان یک تیم مورد بحث قرار داد.

کشتی دایوری با وال ونیز
هر دو داوری و حسن بعدا به SmackDown طراحی شدند ! در ۲۳ ژوئن ۲۰۰۵، به عنوان بخشی از یک قرارداد بسته. در ۷ ژوئیه ۲۰۰۵ قسمت SmackDown! ، سپس تئودور لانگ ، مدیر کل ، Daivari را در یک مسابقه با Undertaker برای آن شب قرار داد و محمد حسن در یک مسابقه با The Undertaker در Bash American Great Bash قرار گرفت . Daivari به راحتی در آن مسابقه خرد شد، پس از آن حسن شروع به دعا در رمپ، با دعوت پنج مرد masked به حلقه. مردان ضعیف ضرب و شتم را تحت فشار قرار دادند و حسن او را در کلاچ شتر قرار داد. پس از آن، مردان ماسک، داواری را مانند شهید گذاشتند. عکس های بحث انگیز در آمریکای شمالی با وجود حملات تروریستی در لندن در اوایل آن روز، اما از برنامه های پخش استرالیا و بریتانیا حذف شد. لازم به ذکر است که این قسمت از SmackDown! به طور غیرمعمول در روز دوشنبه ضبط شد و در آن زمان، در روز پنج شنبه پخش شد، بنابراین اسکیت سه روز قبل از حمله ضبط شد.

در اواخر ماه ژوئیه UPN درخواست کرد که WWE شخصیت محمد حسن را از شبکه خود نگه دارد. WWE رعایت شد، به طور موثر از SmackDown او را از بین برد ! در Bash آمریکایی بزرگ. پس از اینکه حسن در بازی با The Undertaker از دست رفت، حسن به آخرین مسابقه از طریق یک مسابقه باز روی یک طبقه بتونی هدایت شد. گزارش شده است که او صدمات جدی را پشت سر گذاشت و مجبور شد به یک مرکز پزشکی نزدیک متوسل شود؛ این زاویه ای بود که شخصیت را از بین می برد.


مطالب مرتبط:

بیشتر بخوانید: ۶ نقش مرد تاثیر گذار در قهرمانی پرسپولیس


بیوگرافی کامل خسرو داوری
بیوگرافی کامل خسرو داوری

اگر چه حسن در نهایت از کشتی حرفه ای بازنشسته، Daivari گزارش به WWE است کشتی عمیق جنوبی (DSW) قلمرو توسعه برای آموزش و بسته بندی مجدد . او از DSW بازگشت و پس از کار در مینیاپولیس اولین بار در ماه سپتامبر ۲۰۰۵ در تلویزیون اوهایو در دره (OVW) تلویزیون به عنوان شخصیت “شیخ” Daivari بازگشت .

بیوگرافی کامل خسرو داوری
بیوگرافی کامل خسرو داوری

پیگیری قهرمانی سنگین وزن (۲۰۰۷)
Daivari بازگشت به SmackDown! چند ماه بعد، در یک تلاش ناموفق با چوو گرررو و جیمی نوبل در برابر جیمی وانگ یانگ ، پل لندن و بری کاندریک همکاری کردند. در ۱۵ ژوئن ۲۰۰۷، قسمت SmackDown! Daivari رقابت در یک شماره چهار طرفه شماره یک رقیب طرفدار برای قهرمانی سنگین وزن، که او به یانگ از دست داده و همچنین شامل شانون مور و نوبل.

Daivari به تدوین شد خام در پیش نویس مکمل در ۱۷ ژوئن، ۲۰۰۷٫ او دوباره شروع به کار کرد در ۱۸ ژوئن ۲۰۰۷، قسمت از خام ، از دست دادن به جف هاردی . در ۳۰ ژوئیه ۲۰۰۷ قسمت خام ، داوری توسط کودی رودز که باید برای پیروزی در بازی خود و یا از کار اخراج شده از WWE شکست خورد . رکورد شکست Daivari ادامه داد زمانی که او موفق به کسب مقام مدیر کل خام توسط اوایل در نبرد سلطنتی در هفته پس از رودز شکست او را حذف کرد. Daivari سپس شروع به رول بر روی حرارت ( Raw ‘خواهر نشان می دهد) پیروزی در برابر سوپر دیوانه و ” اره برقی” جیم Duggan . بازگشت او به Raw در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۰۷ او را به Duggan در بازی پرچم از دست داد .

در ۱۶ اکتبر ۲۰۰۷، دایری از قرارداد WWE خود آزاد شد.

مدار مستقل (۲۰۰۷-۲۰۰۸)

Daivari، به عنوان شیخ عبدالالبیش، با کمربند TNA X Division Championship
Daivari اولین بازی خود را برای مسابقات حرفه ای در آرلینگتون، تگزاس ، در رویداد PCW’s Heroes 2 Legends در نوامبر ۲۰۰۷ انجام داد. او جیمز لندوتو و جی جی جی جی جی جی جی را در بازی سه گانه ای برای مسابقات قهرمانی لیگ قهرمانان PCW، که Lamotta برنده شد، رام کرد. او در ۲۳ فوریه ۲۰۰۸ به PCW بازگشت، در رویداد PCW’s Big Bang ’08 دوباره به مبارزه با تهدید سه گانه برای مسابقات قهرمانی سنگین وزن PCW، این بار در برابر رابرت ایوانزو آرون ایگل، که موفق به کسب قهرمان جدید شد. در ۶ سپتامبر ۲۰۰۸ توسط برادران بوسی اعلام شد که دایری در ۲۰ سپتامبر ۲۰۰۸ بازنگری خواهد کرد تا با آنها درگیر شود تا آرون ایگل و همکار انتخاب او را بگیرند. عقاب اکسپرس جکسون را به عنوان همکار تیم خود انتخاب کرد. با این حال، جکسون به دست مسی ملون زخمی شد. PCW قهرمان سنگین وزن جهان، مایک Foxx، که ظاهرا معلق شده است و همچنین رقیب اصلی عقاب، شگفت آور Eagle را از حمله محافظت کرد و اعلام کرد که او شریک Eagle خواهد بود. پیش بینی کرد که اگر Eagle برنده نشد، او دیگر نمیتواند دوباره یکی دیگر از مسابقات قهرمانی جهان سنگین وزن PCW را بگیرد. در ۲۰ سپتامبر، Daivari و The Busseys Eagle و Foxx را شکست دادند، زمانی که Foxx به عقاب تبدیل شد و Daivari حرکت جدید خود را انجام داد، WMD – سلاح تخریب جمعی (یک DDT به یک حریف زانو زده) برای پیروزی. پس از آن، فاکسکس اعلام کرد که او در ۱۱ اکتبر یک عنوان نهایی را در “Sick ‘n’ Twisted” برنده خواهد شد.

در تاریخ ۴ آوریل ۲۰۰۸، دایری AMW خود را در یک مسابقه تهدید سه گانه ای با Wally Darkmon و رابرت ایوانز برای قهرمانی AMW Lightweight Championship معرفی کرد. Daivari مسابقه را برای تبدیل شدن به قهرمان جدید AMW Lightweight Champion به دست آورد. در طول ۲۰۰۸، او با Wally Darkmon فریاد زد و در ۱۲ سپتامبر ۲۰۰۸، قهرمانی AMW Lightweight Championship را در Darkmore در یک مسابقه ی گلدان شکست داد .

در ژوئن ۲۰۰۸، داوری در یک زمان ایرلندی شلاق کشتی رویداد (IWW) در ESB آرنا از دوبلین ، ایرلند ، جایی که او در از دست داده رویداد اصلی به مندریک برای مسابقات بین المللی سنگین وزن IWW.

بیوگرافی کامل خسرو داوری
بیوگرافی کامل خسرو داوری

در ژوئن ۲۷، ۲۰۰۹، جرمی بوراش در صفحه توییتر خود اعلام کرد که داوری، یک قرارداد چند ساله با این شرکت امضا کرده است.

 

زندگی شخصی

Daivari در مینه سوتا به پدر و مادر ایرانی متولد شد که در دهه ۱۹۷۰ به ایالات متحده مهاجرت کردند. او روان فارسی صحبت می کند. او دارای برادر بزرگتر و جوانتر است. برادر کوچکترش آریا همچنین یک کشتی گیر حرفه ای است که بخشی از بخش تسلیحاتی WWE است.Daivari در مونسان Spurlock مستند منصوب برجسته بود .

در اکتبر ۲۰۱۲، Daivari توجه برای خفگی یک مست، مسافر مخرب ناخودآگاه با یک دست آورد چوک برهنه عقب در قطار سبک شهری در مسیر به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی ، پس از آنکه پلیس به کندی پاسخ به یکی دیگر از مسافر هدف قرار دادن یک دکمه اضطراری بود.در سال ۲۰۱۶، Daivari و دیگر آلوم دن کون کن Anderson موسسه آکادمی: مدرسه حرفه ای کشتی تاسیس شد.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:
. کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس 
. احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس 
. عادل فردوسی پور و بازیگر زن در پشت صحنه تئاتر +عکس 
. شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE