loading...

بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی

بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی

در این مطلب می خواهیم برای شما در مورد بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. اسم همسر حسین ماهینی – عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش – اسم زن حسین ماهینی – حسین ماهینی و دوست دخترش – دختر حسین ماهینی – عکس همسر کمال کامیابی نیا – دانیال ماهینی برادر حسین ماهینی – اینستاگرام همسر حسین ماهینی – بیوگرافی همسر حسین ماهینی – حسین ماهینی و همسرش – حسین ماهینی و فرزندش – حسین ماهینی و دوست دخترش – دانیال ماهینی برادر حسین ماهینی – نام همسر حسین ماهینی – ماهینی عربی – اسم زن حسین ماهینی

اسم همسر حسین ماهینی – عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش – اسم زن حسین ماهینی – حسین ماهینی و دوست دخترش – دختر حسین ماهینی – عکس همسر کمال کامیابی نیا – دانیال ماهینی برادر حسین ماهینی – اینستاگرام همسر حسین ماهینی – بیوگرافی همسر حسین ماهینی – حسین ماهینی و همسرش – حسین ماهینی و فرزندش – حسین ماهینی و دوست دخترش – دانیال ماهینی برادر حسین ماهینی – نام همسر حسین ماهینی – ماهینی عربی – اسم زن حسین ماهینی

بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی
بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی

بیوگرافی حسین ماهینی

حسین ماهینی (زاده ۲۵ شهریور ۱۳۶۵ – بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران می باشد. وی سابقه عضویت در تیم های استقلال اهواز و ذوب آهن را دارد، ماهینی در سـال ۱۳۹۱ به تیم پرسپولیس تهران پیوست. کارت انتهـا خدمت وی در جریـان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل، و وی به تیم نظامی ملوان بندرانزلی منتقل شد.وی پـس از طی دوره آموزشی در پادگان آموزشی قوت دریایی انزلی وارد تیم فوتبال ملوان از فصل ۹۴/۹۵ شد. او پـس از گذراندن خدمت سربازی به پرسپولیس بازگشت و به محض بازگشت به این تیم قرار داد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. و توانست با این تیم اسطوره لیگ شانزدهم شود.

همسـر حسین ماهینی در ورزشگاه ابوظبی

همسـر حسین ماهینی که اخیرا مالـک فرزند شده بود برای تماشای بازی پرسپولیس به شهر دبی سفر نمـود . عکس وی در ورزشگاه ابوظبی خیلی حاشیه ساز شد.حسین ماهینی همه چیز از روز بازی پرسپولیس و الوحده امارات آغاز شد. عکسی که همسـر حسین ماهینی پـس از این دیدار از روز سکوهای ورزشگاه ابوظبی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد. وی در توضیح این عکس نوشته بود:«جای تمام دختران فوتبالی که می دانم چقدر مشتاقند از نزدیک ببینند، خالی بود. به امید روزی که همگی کنار هم بچه ها را در استادیوم تشویق کنیم.»

مطالب مرتبط:
بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی
بیوگرافی حسین ماهینی + تصاویر همسرش در ابوظبی

همسـر حسین ماهینی در ابوظبی

تیپ همسـر بازیکن پرسپولیس در این تصویر به مذاق مخاطبانش خوش نیامد و انتقادات گسترده ای را به همراه داشت به گونه ای که پـس از گذشت یک روز از انتشار این عکس وی مجبور می گـردد پست خود را از روی صفحه اینستاگرامش پاک کند. عکس پاک شد ولی انتقادات متوقف نشد. مخاطبان که عکس را در دیگر صفحات فضای مجازی مشاهده می کردند در پایین پست های دیگر وی انتقادات خود را بیان می کردند. گستردگی این پیغام ها به میزانی رسید که صدای اعتراض همسـر بازیکن پرسپولیس را بلند نمـود و وی در پستی تازه توضیحاتی عرضه کرد که در ادامه می خوانید:

« خانـم ها و آقایون علما و مراجع تقلید ☝️والله اونموقع که من به سن تکلیف رسیدم شما هنوز رساله هاتونو منتشر نکرده بودین که من سخنان گهربار شما معصومین رو با جان دل بپذیرم اونموقع هنوز فتوا نداده بودین که به تن کردن گرمکن ورزشی و شلوار با لخت بودن هیچ فرقی نداره و پوشوندن موهای سر با کلاه بی حجابیه!!!! کاری به فرهنگ و شخصیت و شعور و این حرفا ندارم ولی خداوکیلی با کدوم لنز نوری و راداری موهای منو پایین کلاه دیدین یا حتی بخـش کوچکی از بدن به قول خودتون عریان منو رؤیت فرمودین که منو به بدترین صفات وصل می نمایید ؟!!!

خانمی که منو عقده ای و بی فرهنگ و بی جنبه ارور ب میکنی ☝️فرهنگ از نظـر من یعنی درک اینکه تمام نباید مثله من باشن! تمام نباید اونجوری که من فکر می کنم فکر کنند، تمام نباید اون چیزایی که من دوست دارم دوست داشته باشن یا برعکس! و مهمتر از تمام از نظـر من فرهنگ یعنی بسیار راحت دهنتو باز نکنی و به دیگران اهانت نکنی. شما کلاه و گرمکن ورزشی دوست نداری خوب نپووووش. آقایی که شرم آورترین صفات رو بسیار راحت به خانـم و دختر مردم نسبت میدی و همسـر نجیب منو بی غیرت و بی ناموس ارور ب میکنی☝️بی ناموسی و بی غیرتی یعنی کاری که تو میکنی یعنی بازی کردن با آبروی خانواده یه آقـا دیگه، که چنان چه ذره ای آقایان گی و غیرت داشتی از گفتن واژگـان و جملات شرم آورت خجالت زده می شدی. شوهر نجیب من بخاطر غیرتشه که با وجود این تمام توهین و فحاشی کوچکترین عکس العملی نشون نداده. اونایی که دائم دارید اینور اونور میگید ماهینی می بایست محروم بشه☝️به چه جرمی؟! به جرم اینکه شما جسارت رقابت سالم توی زمین رو ندارید؟! بچه های سرخآبی آقایان ه پیروز میدان هستن و نیازی به جنگ روانی کثیف هوادارنما ندارن ⛔️ با چه رویی خودتون رو در اهمیت خداوند متعال قرار میدین و زندگـی مردم رو قضاوت می نمایید ؟! شما هیچ کدوم معصوم نیستین که چنان چه بودین فرشته وحی بر شما نازل میشد و پیامبر میشدین.

مطلب مرتبط:

داستان حمله وحشیانه چنگیزخان مغول به ایران و کشتار و جنایت های بیرحمانه در سرزمین ایران

دور کردن اجنه از منزل,دعا و آیات قرآن برای دفع و بیرون کردن جن از خانه

کلمات کلیدی مرتبط

  • عکس های کمال کامیابی نیا و همسرش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE