loading...

بیوگرافی احسان علی خوانی همراه با تصاویر + تصاویر احسان علی خوانی قبل از عمل زیبای

بیوگرافی احسان علی خوانی همراه با تصاویر + تصاویر احسان علی خوانی قبل از عمل زیبای

در این مطلب می خواهیم برای شما بیوگرافی احسان علی خوانی همراه با تصاویر + تصاویر احسان علی خوانی قبل از عمل زیبای توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. احسان علیخانی پیش از لاغری – عکس احسان علیخانی با دوست دخترش – احسان علیخانی قبلا تزویج کرده – عکس پیش از عمل بینی بهنوش بختیاری – احسان علیخانی و الهام عرب – عکس احسان کریمی پیش از عمل قشنگی – عکس پیش از عمل الناز شاکردوست – اسم دکتر کاشت مو احسان علیخانی – احسان علیخانی پیش از لاغری – عکس احسان علیخانی با دوست دخترش – احسان علیخانی قبلا تزویج کرده – عکس پیش از عمل بینی بهنوش بختیاری – احسان علیخانی و الهام عرب – عکس احسان کریمی پیش از عمل قشنگی – عکس پیش از عمل الناز شاکردوست – اسم دکتر کاشت مو احسان علیخانی

فهرست مطلب

احسان علیخانی قبل از لاغری-عکس احسان علیخانی با دوست دخترش-احسان علیخانی قبلا ازدواج کرده-عکس قبل از عمل بینی بهنوش بختیاری-احسان علیخانی و الهام عرب-عکس نیکی کریمی قبل از عمل زیبایی-عکس قبل از عمل الناز شاکردوست-اسم دکتر کاشت مو احسان علیخانی-احسان علیخانی قبل از لاغری-عکس احسان علیخانی با دوست دخترش-احسان علیخانی قبلا ازدواج کرده-عکس قبل از عمل بینی بهنوش بختیاری-احسان علیخانی و الهام عرب-عکس نیکی کریمی قبل از عمل زیبایی-عکس قبل از عمل الناز شاکردوست-اسم دکتر کاشت مو احسان علیخانی

بیوگرافی احسان علی خوانی همراه با تصاویر + تصاویر احسان علی خوانی قبل از عمل زیبای
بیوگرافی احسان علی خوانی همراه با تصاویر + تصاویر احسان علی خوانی قبل از عمل زیبای

احسان علیخانی

احسان  علیخانی Ehsan Alikhani مجری ماه عسل در این چند ساله توانسته خود را در دل مردم ایران جای نماید و با اجرهای پر قدرت خود جزو پرطرفدارترین مجری های تلویزیون باشد به گونه ای که هر ساله نامش میـان سه مجری برتر ایران دیده می شود . چهره احسان  علیخانی چهره ای ویـژه می باشد که به جرات میتوان گفت قیافه جذابی داشته که با چهره جذاب خود نیز توانسته در میـان ایرانیان نمره خوبی دریافت کند اما اخیرا عکس هایی از احسان  علیخانی انتشار داده شده است که به گفته کاربران عکس های احسان  علیخانی پیش از عمل قشنگی است . عکس های خفن احسان  علیخانی که باعث جنجال عمل قشنگی احسان  علیخانی شده هست این روزها در میـان مردم ایران در حال دست به دست شدن است . برنامه‌ای را دوست دارد که در آن کمترین حرف را بزند، کمترین نظـر را بدهد، تنها با مخاطب رابطه ش را برقرار نماید ، برایش ضـروری می باشد. آرزویش در عالم هنر این هست که یک کاری نماید شبیه اذان مؤذن‌زاده، یک کاری نماید شبیه فیلم محمد رسول‌الله(صلی الله علیه و آله) که ماندگار باشد.

 • زمان زندگـی احسان علیخانی :

احسان  ؛ فرزند کوچک خانواده ی علیخانی، دو خواهر و یک برادر دارد که همگی وصلت کرده اند . مادرش پرستار بازنشسته هست و به گفته خودش برترین دوستش می باشد.

در زمان مدرسه درسخوان، ولی شیطان بود. در زمان دبیرستان یک سـال در تیم نوجوانان پرسپولیس و یک سـال هم در تیم سایپا بازی نمـود و بدلیـل ۳ مرتبه شکستگی پا ، دیگر قادر به بازی در چمن نبود و سراغ فوتسال و تنیس رفت.

در زمان مدرسه، برپا کننده جشن ها و مراسم بود و انجام تئاتر را بر عهده داشت.

 • تحصیل در دانشگاهاحسان علیخانی:

به کارگردانی و بازیگری علاقه داشت، ولی در مقطع پیش دانشگاهی بسیار مشـورت کرد و به این سرانجام رسید که به مقوله ی هنر به عنوان شغل دوم نگاه نماید ، پس خوب درس خواند و سـال ۱۳۷۹ با رتبه ۷۷۰ در رشته مدیریت بازرگانی وارد دانشگاه تهران شد.

احسان  علیخانی

 • ورود به دنیای هنر احسان علیخانی:

از سـال ۷۹ در دفتر یکـی از فیلمسازان به عنوان یکـی از اعضای تیـم صحنه و دستیار کارگردان کار ش را شـروع کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به تهیه کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستند های کوتاه مشغول شد.

 • بازیگری احسان علیخانی :

در سریال پرونده های مجهول به کارگردانی جمال شورجه، به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان حضور داشت.

 • اجرا :

او به عنوان برنامه‌ساز، مستندساز و بخش ساز به تلویزیون رفت. ولی اتفاقی جلوی دوربین قرار گرفت. اولین‌بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، ظاهر شد و پـس از انجام برنامه «جزر و مد» با «ماه‌ عسل» یک چهره شد.

 • ماه عسل:

حدود یک ساعت مانده به افطار، شبکه سه، این برنامه را روی آنتن می‌برد و هر سـال هم، تیـم و قشر ویژه ای را مهمـان برنامه خود می‌کند.

احسان  علیخانی

 • ماه عسل بدون حضور احسان  علیخانی :

سال ۱۳۸۹ ، شبکه سه، از حسن جوهرچی برای انجام برنامه دعوت نمـود و این امر سبب شد، ماه عسل، اکثر مخاطبان خود را از دست بدهد. علیخانی نیز در مدتی که با شبکه سه همکاری نداشت، در شبکه جهانی جام جم، برنامه اجرا می‌کرد و با انجام خاص برنامه این شبکه در تحویل سال، دقت اکثر ایرانیان بیرون از کشور را به برنامه جلب کرد.

 • احسان  علیخانی ممنوع الکار شد:

مطالب مرتبط:

علیخانی در حین انجام خاص برنامه سـال تحویل سـال ۱۳۹۱، با واکنش به سخنان محمود احمدی نژاد توبیخ و ممنوع الکار در تلویزیون شد. ولی پـس از یک روز، شایعهٔ ممنوع‌التصویر شدنش تکذیب شد.

 • مختصات یک مجری خوب از نگاه علیخانی:

همیشه می‌گویم که مجری می بایست معدل و میانگینی از مردم باشد. نه بسیار فرهیخته که از این طرف بام بیافتد و نه آن قدر سطحی که از آن طرف بام بیافتد. فردی که بتواند نگاه و برداشتی از اجتماع خود داشته باشد و در طبقه معدل مردم قرار بگیرد. بتواند ناظـر باشد و در مـورد معایب، محاسن و اتفاقات جامعه‌اش، مـوارد مردم و … شهادت بدهد. اجتماع را ببیند و بفهمد. چیزی فراتر از این نیست، چنان چه ما یک مجری داشته باشیم که دکترا هم در حوزه‌ای داشته باشد، اصلا تضمینی نمی بـاشد که برنامه‌اش موفق خواهد بود.

 • احسان  علیخانی : دکور نیستم که روزانه یک شکل باشم:

مجری موظف هست که جلوی دوربین، مرتب، ظاهر شود. نه من، هر مجری دیگری. ضمن اینکه از جمله نکات ی هست که بر هر مسلمانی واجب می باشد. می بایست مرتب و منظم و نظیف بود. حال، من می بایست برنامه‌ای را اجرا کنم که چند میلـیون بیننده دارد. من مکلف هستم که مرتب در برنامه حاضر شوم. نمی‌توانم یک لباس بخرم. ما کمونیست که نیستیم، من یک لباس بخرم و روزانه هم همـان را بپوشم. اصلا این‌طور نمی بـاشد و از این باب هم اهل بیت را بسیار دوست دارم که به مسکن بزرگ، مرکب خوب و لباس مرتب ارزش می‌دادند.

منتهی یک نکته‌ای که برایم بسیار با ارزش است، این هست که نوع لباس به تن کردن من سبب فخرفروشی‌ام نشود.برایم بسیار با ارزش است که لباسم مرتب و شیک باشد، ولی بسیار در فاز تجملاتی و فخرفروختن در لباسم نمی‌روم. من هم می‌توانم لباس‌های عجیب و غریب بخرم، ولی بسیار روزها تی‌شرت تنم می‌کنم. یک لباس ساده. برخـی به من انتقاد می‌کنند که چرا لباس‌هایت را عوض می‌کنی؟ مگر می‌شود؟ یعنی لباسهایم را عوض نکنم؟ مگر من یک لباس ساختـار دارم که روزانه همـان را بپوشم؟ اصلا چیز عجیبی نیست، دکور نیستم که روزانه یک شکل باشم. من یک انسان هستم، مثل سایـر انسان ‌ها.یکـی از مسئولیت‌های مجری این هست که خوش لباس باشد و تنوع هم داشته باشد. اصلا هم چیز بدی نیست.

 • شهرت از نگاه احسان علیخانی:

شهرت بسیار جذاب می باشد. شبیه باتلاقی هست که گل‌های نیلوفر خوشگلی روی آن هست و بسیار جذاب است… ولی وقتی درون آن می‌افتی، زندگـی تو را تغییر می دهد و تو زورت نمی‌رسد که با تغییرات زندگـی ، خودت را سازگار کنی، پـس خسته‌ات می‌کند، زده‌ات می‌کند…

 • تحصیلات و اسناد علمی:

کارشناسی رشتهٔ مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران

 • آثار احسان علیخانی :

برنامه‌های تلویزیون:

صبح آمد

پسرای ایرونی

جذر و مد ۸۴،۸۵

پشت صحنه۹۱

ماه عسل

ساخته کننده خاص برنامه تحویل سـال ۸۷، ۸۹، ۹۰، ۹۱ و ۹۳ و ۹۴ و ۹۵

ساخته کننده و مجری برنامه ماه عسل سـال ۹۲ و ۹۳ و ۹۴ و ۹۵

ساخته کننده برنامه سه ستاره

دونیمه سیب ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱

مطلب مرتبط:

بازیگران و خوانندگان پرطرفدار در اینستاگرام

لباس توری بازیگر زن

کلمات کلیدی مرتبط

 • احسان علی خوانی
 • عکس احسان علی خوانی
 • عکس های علی خوانی
 • کاشت مو احسان علیخانی language:fa

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE