loading...

به طور طبیعی پوست خود را براق کنید

به طور طبیعی پوست خود را براق کنید

به طور طبیعی پوست خود را براق کنید
به طور طبیعی پوست خود را براق کنید

اکثر ما به پوست فکر می کنیم که تنها لایه بیرونی بدن ما است، اما پزشکان پوست را اندام در نظر می گیرند، به این معنی که بسیار زنده است و به بسیاری از وظایف مهم متهم شده است.  در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم چند راهکار در مورد به طور طبیعی پوست خود را براق کنید مانند ماسک برای براق شدن پوست صورت,راز سفید شدن پوست صورت,برای داشتن پوستی سفید,چگونه در یک هفته سفید شویم,برق انداختن پوست صورت,برای صاف شدن پوست صورت چه باید کرد,کرم براق کننده پوست صورت,سفید شدن صورت سبزه می خواهیم به شما در این زمینه معرفی کنیم. همراه ما باشید.

به طور خاص، پوست اولین لایه سیستم ایمنی بدن شما است و به عنوان یک سپر بین شما و لژیون های میکروب ها مانند ویروس ها و باکتری ها عمل می کند. همچنین محافظت از محیط داخلی خود را از خورشید، سرد، خراش، برش و رطوبت محافظت می کند. و البته حس لمس برای عملکرد روزمره بسیار مهم است.

در حالی که شما نمی توانید سن خود را کنترل کنید، می توانید عوامل دیگری را کنترل کنید که این روند پیری را تسریع می کند، از جمله قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، از دست دادن استروژن در طی یائسگی، عادات غذایی ضعیف، استرس و سیگار کشیدن.

بر خلاف ارگان های دیگر بدن شما می توانید داروها، مرطوب کننده ها و سایر معجون های سالم را به طور مستقیم به پوست اعمال کنید. به همین دلیل تنها نیست، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما بتوانید پوست سالم و جذاب در طول زندگی خود داشته باشید. برای حفظ پوست خود و جوان و سالم، و حفظ رطوبت طبیعی و محافظتی، این نکات را دنبال کنید.


بیشتر بخوانید: طراحی ساعت هوشمندی دارای فیلم پروژکتور


۱- یک متخصص پوست نیویورک می گوید: دوش های طولانی و گرم، پوست پوست را از رطوبت آن می لرزاند و روغن های محافظی را از بین می برد. بنابراین دوش را به مدت ۱۰ دقیقه محدود کنید و آب را سرد نگه دارید.

۲- برای اینکه بفهمید پوست شما خشک است یا خیر پوست دس یا پای خود را بخارانید. اگر علامت سفید باقی بماند، پوست شما در واقع خشک است و نیاز به رطوبت و لایه برداری دارد (یعنی حذف لایه های بیرونی سلول های پوست مرده).

۳- هر شب در زمستان مرطوب كننده هوا را در اتاق خواب خود قرار دهید. نه تنها پوست خارش دار و خشک را کاهش می دهد، شما می توانید هوا مرطوب را راحت تر نفس بکشید.

مطلب مرتبط:

این علائم پوستی نشانه ی بیماری خطرناک هستند

درمان ناهماهنگی رنگ پوست صورت

رفع خشکی لب پوسته پوسته شدن لب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE