loading...

با داروی های گیاهی کاهش شهوات زنان و مردان بیشتر آشنا شوید

با داروی های گیاهی کاهش شهوات زنان و مردان بیشتر آشنا شوید

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم شما با داروی های گیاهی کاهش شهوات زنان و مردان بیشتر آشنا کنیم و همچنین در این مطلب قصد داریم در مورد داروی گیاهی کاهش شهوات زنان,داروی کاهش شهوات مردان,داروی کاهش شهوات زنان,داروی گیاهی افزایش شهوات,چه کنم میل جنسیم کم بشه,قرص کافور,قرص کاهش دهنده تستوسترون,میخوام میل جنسیم کم بشه توضیحاتی برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید . در ادامه با ما همراه باشید.

داروی گیاهی کاهش شهوات زنان,داروی کاهش شهوات مردان,داروی کاهش شهوات زنان,داروی گیاهی افزایش شهوات,چه کنم میل جنسیم کم بشه,قرص کافور,قرص کاهش دهنده تستوسترون,میخوام میل جنسیم کم بشه

با داروی های گیاهی کاهش شهوات زنان و مردان بیشتر آشنا شوید
با داروی های گیاهی کاهش شهوات زنان و مردان بیشتر آشنا شوید

گیاهان دارویی کم کننده میل جنسی

برای اشخاصـی که بیشتر از حد عطش جنسی دارند، کم شدن میل جنسی ضـروری می باشد. همان گونه که بی میلی برای رابطـه جنسی در زناشویی اختلال حساب می‌شود، شهوت بیشتری نیز چنین می باشد. برای اینکه بتوانید میل جنسی خود را کم شدن دهید، ما بهره گیری از داروهای گیاهی را توصیه می کنیم که مورد سالم و مناسبی می باشد.


بیشتر بخوانید: با خواص روغن زرد گاوی بیشتر آشنا شوید


۱- تخم سُداب

سداب گیاهی می باشد علفی و دائمی به ارتفاع تا حدود یک متر. برگ‌ها ضخیم و گوشت‌دار و بدون دندانه می باشند که در قسمت‌های بالای ساقه به شیوه آسان و در قسمت‌های زیـر چند قطعه‌ای می‌باشند. رنگ برگ و ساقه‌ها سبز مایل به آبی و کدر و رنگ گل‌ها زرد می باشد. میوه سداب به شیوه کروی و متشکل از پنج برچه می باشد که درون آن دانه‌هایی به رنگ قهوه‌ای وجود دارد. همه قسمت‌های هوایی گیاه بوی نامطبوعی دارد.

کم شدن میل جنسی با سداب

یک گرم از این گیاه را کوبیده و بعـد در یک لیوان آب جوشیده بریزید و نیم ساعت صبر نمایید تا دم بکشد، بعـد آن را صاف نمـوده و روزی سه فنجان میل نمایید .

توجه: استفاده زیاد سُداب با دقت به سمی بودن آن برای تندرست جسمانی مناسب نمی باشد. ضمناً استفاده بیش از حد خواهـد توانست موجـب ناباروری شود.

۲- تخم يا ميوه پنج انگشت

از آنجا که برگ های این گیاه پنجه ای و پنج تایی می باشد به آن گیاه پنج انگشت و ضمناً فلفل بیابانی گفته می گـردد که در بیشـتر از نواحـی ایران هـم می روید. گل های آن به رنگ آبی و شبیه سنبله ای دراز می باشد که بعـد تبدیل به گل می شـود . میوه این گیاه قابض می باشد و فوائد درمانی بیشتری دارد.

مطالب مرتبط:

کم شدن میل جنسی با پنج انگشت

۲ تا ۴ گرم از این گیاه را کوبیده و بعـد در یک لیوان آن جوش بریزید و نیم ساعت منتظر بمانید تا دم بکشد. پـس از رد کردن از صافی خواهید توانست آن را سه بار، هر مرتبه یک فنجان میل نمایید .

توجه: با توجه‌ به‌ اثرات‌ هورمونی این دارو، مصرف‌ آن‌ در زمان ‌ بارداری ‌ممنوع می باشد.

۳- انار ترش

اَنار یکـی از میوه‌های درختی می باشد که دانه‌هایی معـمولاً قرمز، و برخـی وقتها سفید، و یا به رنگ‌هایی میـان آن دو دارد. رنگ پوست آن هـم معـمولاً قرمز و گاه مشکی و یا نزدیک به زرد می باشد. انار ترش به علـت میزان زیـر قند و دارا بودن اسید برای اشخـاص مبتلا به دیابت منعی ندارد و به علـت پتاسیم بالا ادرارآور بوده و با دفع سموم بدن جلا‌دهنده پوست می باشد و از ویار خانم‌های بچـه دار می‌کاهد.

کم شدن میل جنسی با انار ترش

روزانه یک لیوان آب انار ترش بنوشید.


بیشتر بخوانید: درمان وسواس فکری با قران + درمان وسواس فکری بدون دارو


۴- ترنج (بالَنگ)

بالنگ درختچه‌ای می باشد به ظاهـر غیر منظم، برگ آن با انـدکی اختلاف شبیه سایـر مرکبات ولی میوه آن به کامل گوناگـون و نوع کبیر آن در ابعاد یک خربزه کوچک می باشد. ظاهـر آن دراز از یک سـو متصل به شاخه انـدکی پهن و از طرف دیگر به نوک بارکی ختم می‌شود. پوست آن به رنگ زرد طلایی بسیار ضخیم، موج دار و حاوی برآمدگی‌هایی مثل تاول درشت می باشد. بخـش عمده میوه را با پوست زرد و گوشت سفید درون پوست را گرفته و نزدیک به جای برای گوشت ترش غیر خوراکی وسط آن باقی نگذارده‌می باشد. گل آن سفید می‌باشد.

کم شدن میل جنسی با بالنگ

روزی سه مرتبه و هر مرتبه یک فنجان آب ترنج بنوشید.

۵- عدس

عدس، مَرجو یا مَرجُمَک گیاهی کوچک شبیه به نخود می باشد که اغلب ً در خاک‌های فقیری که برای کاشت دیگر محصولات مناسب نیست، کاشته می‌شود. برای اینکه با بهره گیری از این خوراکی قوای جنسی خود را کم شدن دهید، کوشش نمایید روزانه اندکـی از آن را استفاده نمایید .

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

  1. عنبر نسارا چیست؟ و خواص در مانی عنبر نسارا چیست؟
  2. دلایل خارج شدن خون هنگام ارضا شدن و روش های درمان آن
  3. راه رهایی از خودارضایی در دختران چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE