loading...

باطل كردن سحر با قرآن

باطل كردن سحر با قرآن

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد باطل كردن سحر با قرآن توضیحاتی راب رای شما ارائه کنیم. همچنین در این مطلب قصد داریم در مورد موضوعاتی همچون باطل كردن سحر با ادرار,قویترین باطل سحر,دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,باطل كردن سحر و جادو از راه دور,باطل كردن جادوي سياه,باطل كردن طلسم بخت,باطل سحر با نمک,دعای باطل سحر قفل توضیحاتی را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

باطل كردن سحر با ادرار,قویترین باطل سحر,دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,باطل كردن سحر و جادو از راه دور,باطل كردن جادوي سياه,باطل كردن طلسم بخت,باطل سحر با نمک,دعای باطل سحر قفل

باطل كردن سحر با قرآن
باطل كردن سحر با قرآن

روشهای قرآنی گوناگـون و اثر گذار ی برای ابطال سحر وجود دارد (برای مثال بهره گیری از ادعیه معتبره و حرزهای کاربردی و مجرب) که در کتب گوناگون ه آمده می باشد وهمگی کمابیش با آنان آشنا می باشند .
در زیـر روش باطل کردن چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشهای قرآنی ذکرشده می افتد:

۱- باطل کردن سحر و طلسم محبت

نشانه های این طلسم شور و رغبت و محبت زیاده از میـزان و غیر عادی می باشد. از طرف دیگر کثرت در مباشرت و اطاعت کورکورانه و بی علـت از طرف رو بـه روی می باشد.
(در این نوع طلسم و سحر ، ساحر و طلسم کننده ، آقـا یا خانـم را به نسبت به همدیـگر معزوف می کند . این نوع سحر میتواند سبب گـردد که حتی شخـص مورد نظـر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خود اکراه و تفرد پیدا نماید و تنها زوجه خود را ببیند و توجه وی مد نظـر ش قرار گیرد. از طرف دیگر این نوع سحر میتواند مثل یک شمشیر دولبه عمل نماید و موجـب گـردد که زوج نسبت به زوجه اش متفرد گـردد کماکان که نسبت به سایـر زنها این احساس را پیدا می کند .)


بیشتر بخوانید: باطل کردن سحر با سرکه


یک شیوه علاج و بهبـود طلسم محبت:

آیات رقیه ویژه ابطال سحر را ((غیر از آیه شریفه ۱۰۲ از سوره عظیم الشأن مبارکه بقره و بجای آن آیات چهاردهم و پانزدهم و شانزدهم از سوره عظیم الشأن مبارکه تغابن ( يا ايها الذين آمنوا إن من أزواجكم …) جهت بهبـود مسحور بهره گیری فرمایید.))
این بهبـود غالبه با احساس درد در معده و تخدیر و سردرد و تنگی نفس و تهوع همراه می باشد ( چنان چه که طلسم و سحر نوشیدنی یا خوراکی بوده باشد). برای درمانش می بایست هفت مرتبه آیات شریفه ابطال سحر و آیه الکرسی بر آب پاک خوانده گـردد و فـرد مسحور از آن بنوشد. نشانه اولیه برای ابطال این نوع طلسم خوراکی این می باشد که پـس از نوشیدن آبی که بر آن رقیه مخصوصه خوانده شده می باشد ، شخـص مسحور، چیزی زرد یا سرخ یا مشکی بالا بیاورد (استفراغ نماید ). این اولیـن نشانه ابطال این نوع سحر می باشد. در غیر این صورت می بایست به مدت سه هفته از آب پاکی که بر آن آیات شریفه سوره عظیم الشأن های (یونس آیات ۸۱ و ۸۲ – و سوره عظیم الشأن مبارکه الاعراف از آیه ۱۱۷ تا آیه شریفه ۱۲۲ – و سوره عظیم الشأن مبارکه طه آیه شریفه ۶۹ ) قرائت شده باشد بنوشد که به اذن خداوند متعال تبارک و تعالی از میـان بردن مساله شود.
آیات شریفه برای رقیه ویژه ابطال سحر عبارتند از :
سورة الفاتحة
سورة البقرة از آیه ۱ – ۵
سورة البقرة الاية ۱۰۲ هفت مرتبه
سورة البقرة از آیه ۱۶۳ – ۱۶۴
سورة البقرة آية الكرسي آیه ۲۵۵
سورة البقرة پـایان السورة از آیه ۲۸۵ – ۲۸۶
سورة ال عمران از آیه ۱۸ – ۱۹
سورة الاعراف از آیه ۵۴ – ۵۶
سورة الاعراف از آیه ۱۱۷ – ۱۲۲ هفت مرتبه ، و این فرموده خداوند متعال تبارک و تعالی را سی مرتبه تکرار نماید ( وألقى السحرة ساجدين).
سورة يونس از آیه ۸۱ – ۸۲ این فرموده خداوند متعال تبارک و تعالی را هفتاد مرتبه تکرار (إن الله سيبطله ).
سورة طه آیه ۶۹ هفت مرتبه
سورة المؤمنون از آیه ۱۱۵ – ۱۱۸
سورة الصافات از آیه ۱ – ۱۰
سورة الاحقاف از آیه ۲۹ – ۳۲ این فرموده خداوند متعال تبارک و تعالی را هفت مرتبه تکرار نماید ( ياقومنا أجيبوا داعي الله ).
سورة الرحمن از آیه ۳۳ – ۳۶
سورة الحشر از آیه ۲۱ – ۲۴
سورة الجن از آیه ۱ – ۹
سورة الاخلاص
سورة الفلق ( نه مرتبه) .
سورة الناس .


بیشتر بخوانید: معنی دحوالارض چیست؟ + دحوالارض در قرآن


۲- باطل کردن سحر و طلسم و بیماری

(در این نوع طلسم و سحر، جن خبیث در مرکز سمع و بصر و دست و پای شخـص مورد نظـر رخنه می کند . در این حالت میتواند سبب کوری و یا از دست دادن شنوایی شخـص گـردد یا وی را فلج نماید . از نشانه های این طلسم و سحر ، احساس درد متوالی در یکـی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کامل اعضاء و یا از میـان رفتن بعضـی از حواس شخـص میباشد. این حالات دقیقا شبیه به حالات بیماری طبیعی اعضای انسان می باشد. فقط طریق تشخیص این امراض سحر و طلسم از امراض طبیعی جسم این می باشد که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن شخـص قرائت شود. چنان چه فرد مریض در وقـت قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز نماید یا اینکه جسمش مبتـلا تغیر شدید شود، می بایست مطمئن شد که مساله پیش آمده در سرانجام طلسم یا حسد و یا چشم زخم می باشد. چنان چه این تغییرات مشاهده نشد بـعد باید به وسیـله اطباء و پزشکان معالجه گردد.)
همانگونه که ذکر شد مهمترین نشانه های طلسم و سحر بیماری و بیماری ، درد معیـن در عضوی از اعضای بدن می باشد که برای آن علاج یا درمانی وجود ندارد. درد و فلج و عجز کامل عضوی از اعضای بدن با یک دلیـل ناشناس . عجز و تعطل یکـی از حواس انسان .
یک شیوه علاج این نوع سحر و طلسم
رقیه ابطال سحر و طلسم ذکرشده را سه مرتبه انجام دهد. چنان چه که بهبـود کامل نشد (در وضعیت حاد) اعمال پایین را هـم انجام دهد:
سوره فاتحه الکتاب را هفت مرتبه ، آیه الکرسی را هفت مرتبه ، معوذات را سه مرتبه بخواند. در وهله پـایان نیز ، رقیه زیـر را بر روغن مشکی دانه خوانده شود و بر روی پیشانی و هـم بر محل درد بمالد (صبحها و عصرها این عمل را انجام دهد و این عمل را تا چهل روز یا زیـادتر پی در پی ادامه دهد تا کاملا به اذن خداوند متعال تبارک و تعالی بهبودی حاصل شود) .
و آن رقیه این است:
۱- الفاتحة.
۲- المعوذات.
۳- (وننزل من القرآن ما هو شفاء ورحمة للمؤمنين ) هفت مرتبه.
۴- (بسم اللة أرقيك والله يشفيك من كل داء يؤذيك ومن كل نفس وی عين حاسد يشفيك ) هفت مرتبه .
۵- (اللهم رب الناس إذهب البأس واشف أنت الشافى لا شفاء إلا شفاؤك شفاء الا يغادر سقما ) هفت مرتبه.
۳- باطل کردن طلسم و سحر جنون
سحر و طلسم جنون یعنی طلسمی که سبب شرود و زوال عقل و فراموشی شدید و ارور ی شدید در گفتار و نظـر ات و افعال و از این قبیل می باشد.
(این نوع سحر و طلسم همـان است که جن خبیث (جنی) در ذهن شخـص مستقر می شود و موجـب فراموشی شدید و نقصان کلام شخـص و بی قراری شدید می شود و خیلی صدمـه زا میباشد. (نعوذ بالله من عمل الشیاطین).
یک شیوه علاج :
در این نوع سحر ، می بایست بر مسحور رقیه خاصه جهت ابطال سحر قرائت گـردد و در مسائـل شدید می بایست آیات شریفه ویژه ابطال سحر بر شخـص مسحور قرائت شود:
سوره البقرة – هود – الحجر – الصافات – ق – الرحمن – الملك – الجن – الاعلى – الز لزلة – الهمز ة – الكا فرون – المعوذتين .
این قرائت قطعا باید دوبار در روزانه انجام گـردد ( به مدت یکماه همـه و حتی شانس دارد سه ماه هم به طول بیانجامد) . در طول مدت ابطال سحر و بهبـود فرد مسحور می بایست از آب پاکی که بر آن آیات خاصه ابطال سحر خوانده شده می باشد بنوشد.

باطل كردن سحر با قرآن
باطل كردن سحر با قرآن

۴- باطل کردن طلسم بخت (باز شدن بخت بسته شده)

پیوندکردن و ایـجاد خانواده از کارها موکد در اسلام می باشد. ولی در بعضـی از مسائـل انجام این عمل به عـلت ها ی معیـن یا نامشخص مبتـلا وقفه و تعطل میگردد. در بعضـی مسائـل این مساله همـان تعطیل الزواج می باشد. با اینکه شخـص دوست دارد که پیوندنماید ولی به هر علـت این عمل جور نمی شود و مـوارد عدیده در سر راه قرار میگیرد (بصورت غیر عادی و به کرات و مرات). این مسئله به گونه ای می باشد که شخـص را نسبت به پیونددلسرد می کند و حتی شانس دارد پیوندو ایـجاد خانواده را بفراموشی بسپارد. روش عمل این نوع طلسم دربـاره دختر خانمها گوناگـون می باشد (دیده نشدن و مطرح نشدن به وسیـله دیگران جهت پیوند، تعدد خواستگار دارا بودن ولی سرنگرفتن پیوند، نداشتن تمایل به پیوند، خواستگارهای غیر قابل اثبات و مطرح شدن گفتگو پیوندو بعـد به فراموشی سپرده شدن و….. اما سرانجام هـم همـان است که ذکر شد.


بیشتر بخوانید: چند اعجاز علمي در قرآن کدامند؟ + تحقیق در مورد اعجاز قران


یک شیوه علاج :

دعاهای گوناگون ی برای سحر تعطیل الزواج (طلسم و سحر بخت و ازدواج) ذکر گردیده می باشد. یک شیوه بسیار اثر گذار قرآنی برای ابطال این نوع سحر و طلسم ، ( و صورت گرفتن پیوندموفق و نیکو ) انجام اعمال زیـر است :
۱- وضو پیش از خواب ، بعـد آیه الکرسی – بعـد معوذات را خوانده شود و در کف گروه ایش بدمد و بعـد گروه ایش را بر بدنش بمالد (سه مرتبه این عمل را تکرار نماید ) .
۲- گوش دادن به قرائت آیه الکرسی (میتواند از قرائت ضبط شده بهره گیری نماید و روزی یک مرتبه به آن گوش دهد.)
۳- گوش دادن به قرائت معوذات (سوره های مبارکه الاخلاص – الفلق – الناس ) چندین مرتبه پی در پی . (میتواند از قرائت ضبط شده بهره گیری نماید ) و روزی یک مرتبه به آن گوش نماید .
۴- ضمناً رقیه ابطال سحر ذکر شده را بر آب پاک قرائت نماید و با آن آب غسل نماید . هر سه روز یکبار این عمل را انجام دهد.
۵- پـس از نماز صبح ، یکصد مرتبه بگوید : ( لا إله إلا الله وحده لا شريك له ، له الملك و له الحمد يحيى و يميت و هو على كل شىء قدير ) .
اعمال ذکرشده را به مدت یک ماه تکمیل انجام دهد به اذن و عزم خداوند متعال تبارک و تعالی کارش انجام می شود و حاجت میگیرد.
۵- باطل کردن طلسم و سحر خمول
(در این سحر و طلسم، طلسم کننده یا ساحر که جنی را در خدمت دارد (جن کافر) وی را امر به ضربه زدن به شخـص مورد نظـر می کند و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و مخ شخـص مورد نظـر ، وی را گوشه گیر و منزوی می کند به گونه ای که زمین گیر می شود و عوارض آن پـس از این امر ظاهر می شود . شخـص مسحور در این حالت مبتـلا فکر مشوش بوده و مبتـلا کم حرفی شدید و سکون و یکجا نشینی و انزوای شدید و سردرد همیشگی می شود و در بعضـی مسائـل حتی از حمام کردن اجتناب و اکراه شدید دارد.)
یک شیوه علاج :
روزانه سه مرتبه به قرائت سوره عظیم الشأن های شریفه زیـر گوش فرا دهد :
الفاتحه – البقرة -آل عمران – يس – الصافات – الدخان ااز این رو ريات الحشر المعارج الغاشية الزلزلة القارعة.
بار اول صبح ، مرتبه دوم عصر و مرتبه سوم پیش از خواب.
این عمل را به مدت چهل و پنج روز ادامه دهد. ضمن اینکه می بایست همراه با خـوردن و اغتسال از آبی باشد که بر آن رقیه خاصه باطل السحر قرائت شده می باشد.
*****
اللهم يا غفار الذنوب ، يا ستار العيوب ، يا قابل التوب ، يا واسع المغفرة ، يا من كتب على نفسه الرحمة ، يا رفيع الدرجات ، يا سامع الأصوات يا مجيب الدعوات ، يامن لا على أمره أمر يا فعال لما يريد ، يا هادي الذين آمنوا إلى صراط مستقيم ، يا ذا الرحمة الواسعة ، يا ذا الفضل والنعم ، يا ذا القوة المنين يا ذي الفضل على المؤمنين ،يا ذا العفو والمغفرة ، يامن لا يضيع أجر المحسنين ، يامن عنده مفاتيح الغيب يامن لايعزب عنه مثقال ذرة في الأرض ولا في السماء ، يامن يعلم السر وأخفى ويعلم ماتكتمون يامن له مقاليد السموات والأرض وهو السميع العليم ، يامن له الأسماء الحسنى ، يامن له الحمد في الأولى والآخرة وإليه ترجعون ، يا شاهداً غير غائب يا قريب غير بعيد أسألك أن تصلي على سيدنا محمد وعلى آله وسلم.

کلمات کلیدی مرتبط

  • باطل السحر برای بازکردن زبان بسته شده ااز راه دور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE