loading...

باطل السحر شيخ بهايي چیست؟

باطل السحر شيخ بهايي چیست؟

باطل السحر شيخ بهايي چیست؟
باطل السحر شيخ بهايي چیست؟

در این مطلب می خواهیم برا شما دوستان عزیز در مورد باطل السحر شيخ بهايي چیست؟ توضیحاتی را برای شما آماده کرده که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب  اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه با ما باشید. باطل السحر قوی سوره یونس برای باطل سحر باطل السحر خوراکی غسل برای ابطال سحر باطل السحر آیت الله دستغیب دعای زبان بند قوی شیخ بهایی باطل سحر با سرکه ابطال سحر و جادو با ادرار

باطل السحر قوی سوره یونس برای باطل سحر باطل السحر خوراکی غسل برای ابطال سحر باطل السحر آیت الله دستغیب دعای زبان بند قوی شیخ بهایی باطل سحر با سرکه ابطال سحر و جادو با ادرار

کشف سحر در خانه با سوره تکویر

?هر کس با ایمان
☘️سوره مبارکه تکویر را در خانه خود با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند.
?اگر سحر در آن خانه باشد و موضع آن معلوم نباشد خداوند متعال آن سحر را ظاهر گرداند.
?و اثر و شر آن را از اهل خانه دفع سازد.

اذکار دفع سحر را دائم به کار بندید. خواهید توانست به شیوه چند چهل روز در طول سـال انجام دهید. کسانی که دستورالعمل بخت گشایی را انجام می دهند ضـروری هست ادعیه و اذکار دفع السحر را همراه با اذکار بخت گشایی انجام دهند. اذکار و دستورالعمل بخت گشایی و ابطال سحر را روز های یکشنبه ، پنج شنبه و جمعه (طلوع آفتاب) انجام دهید.(هرساعتی خواهید توانست انجام دهید ولی طلوع آفتاب برترین وقـت است) روز آغاز به اذکار از ایام منحوسه مثل قمر در برج عقرب نباشد. برای دانستن ایام منحوسه به تقویم های نجومی مراجعه نمائید یا از اهل خبره ، آن را جویا شوید.

هشدار: این دستورالعمل ها از منابع معتبر استخراج شده هست از عمل کردن به آنان غفلت نورزید تا سرانجام مطلوب را به دست آورید و از رجوع به اشخاصـی که تحت عنوان رمال و دعا نویس فعالییت می نمایـند ، خود داری نمایید، چون از رجوع به آنان، جز هدر دادن زمان و پولتان ، چیزی عایدتان نخواهد شد.

هشدار دیگر این که : اسرار این کار را از دیگران پنهـان داشته و به فردی بازگو ننمائید چون توانایی دارد برایتان کار پیچیده تری انجام دهند و کار مساله تر شود.

دفع سحر و جادو

برای دفع سحر : ۱٫ همیشه قرآن کوچک همراه داشته باشید.

۲٫ سوره عظیم الشأن های فلق و ناس را روزانه تلاوت نمایید.(حداقل سه مرتبه اول صبح و سه مرتبه اول شب خوانده شود. )

۳٫ به زمان خواب سوره عظیم الشأن های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را بخوانید.

۴٫ انتهـا هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید.

۵٫ به اذان دقت کرده و همراه با موذن زمزمه نمایید .(حداقل یک اذان در شبانه روز)

۶٫ معوذتین(سوره های فلق و ناس)را نوشته و همراه خود نگهدارد. (روی کاغذ سفید و بدون خط یا پوست آهو نوشته و یا روی نقره یا عقیق حک نماید. )

۷٫ روزانه چهار جهت منزل سوره عظیم الشأن های کافرون ، توحید ، فلق و ناس (به ترتیبی که در قرآن آمده) مطالعه کنید و فوت نمایید.

۸٫ روزانه آیه هشتاد و یک سوره عظیم الشأن اسراء را هفت مرتبه به لیوانی از آب خوانده شود و بیاشامد. و آیه این است: وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقاً (لیوانی تازه ، ویژه این کار کنار بگذارید)

۹ . آیه صد سوره عظیم الشأن نساء را نوشته و شخـص سحر زده از گردن بیاویزد. آیه این است:

وَمَن يُهَاجِرْ فِي سَبِيلِ اللّهِ يَجِدْ فِي الأَرْضِ مُرَاغَماً كَثِيراً وَسَعَةً وَمَن يَخْرُجْ مِن بَيْتِهِ مُهَاجِراً إِلَى اللّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ يُدْرِكْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلى اللّهِ وَكَانَ اللّهُ غَفُوراً رَّحِيماً

(با اتوماتیک نوشته نشود.با چیزی که طبیعی هست مثل زعفران یا زغال بنویسید ، مدادهای امروزی مناسب می باشد. چنان چه با زعفران می خواهید بنویسید کمی زعفران را بامقداری آب جوشیده ذر استکان کوچک آمیخته نمایید وسپس روی آن گلاب بریزید پـس از این که سرد شد خواهید توانست با خود نویس یا با قلم های نقشه کشی {راپید یا روترینگ} بنویسید) ۱۰٫ اسپند همراه با کمی کند ر دود نمایید و به زمان دود کردن سوره عظیم الشأن های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را قرائت نمایید. ( حداقل هفته ای دو مرتبه )

۱۱٫ هر شب هفت مرتبه سوره عظیم الشأن تکویر را در مسکن بخواند موضع سحر به لطف و کرم الهی معلوم شود.

۱۲٫ دستورالعمل دعای چهل کلید را انجام دهید.(دعای چهل کلید برای بخت گشایی ، محبت میـان زن و شو هر ، دفع سحر و جادو ، محفوظ ماندن از همه بلاها و مکر مکاران و سحر ساحران می باشد)تو ضیح آن در این وبلاگ آمده می باشد.

۱۳٫ هفتاد مرتبه آیه سی و سوم سوره عظیم الشأن الرحمن را به کاسه آب پاکی خوانده شود و به گو شه های محل کسب و جلوی منزل مسکونی خود بپاشد. آیه این هست :

يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ(هفته ای یکبار)

مطالب مرتبط:

۱۴٫ روز یک شنبه سوره عظیم الشأن مبارکه مزمل را با وضو ، به گلاب و زعفران نوشته و در آب پاک شسته و فـرد سحر زده بنوشد.

۱۵٫ دو رکعت نماز خوانده شود رکعت اول پـس از سوره حمد یک مرتبه سوره کافرون و آیه لَا أَعْبُدُ مَا تَعْبُدُونَ را هر چقدر خواهـد توانست تکرار نماید ودر رکعت دوم پـس از حمد هفت مرتبه سوره کافرون را بدون تکرار آیه خوانده شود ، هرسحری برای فـرد کرده باشند باطل می شود .(روز های چهارشنبه و با صدای آهسته)

. الف: آیه وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقاً ( اسراء آیه ۸۱ ) همراه با نقش شرف الشمس به مشک زعفران بر ظرف چینی (سفید ، تازه و استفاده نشده) نوشته و بشوید و بیاشامد چنان چه جمیع ساحران جمع گردند از سحر کردن وی عاجز شوند….. ب:و یا روی کاغذ زرد نوشته و یا بر روی عقیق زرد حک نماید و همراه خود نماید . (دو دستور العمل مجزا میباشد. )

(بسیار مهم)سوره “عبس ” را به مد ت چهل شب هرشبی چهل و یک مرتبه به نیت دفع جن و دفع سحر و فتح طریق بخوانید.(اگر فرصت آن نمی بـاشد که این سوره عظیم الشأن را با اعمال فوق انجام دهید، خواهید توانست پـس از آن که اعمال فوق را به اتمام رسانیدید چهل شب مجزا این سوره عظیم الشأن را تلاوت نمائید)

(در انجام اعمال فوق درهفته اول ترس ، اضطراب ، اضطراب ، دلهره و دلشوره ، خواب های وحشتناک و کابوس ، سرگیجه و سردرد ، تهوع ، بی حوصلگی و کلافگی بر شما روی می دهد علـت آن برون ریزی نیروهای بد از وجودتان می باشد. این حالت های مذکور شانس دارد بعضـی مسائـل آن رخ دهد و در تمام افـراد یکسان نیست. بستگی به شدت سحر و جادو و موکل های آن دارد)

مسائـل فوق را باهم انجام دهید. مسائـل زیـر نیز مجرب هست تمام آن را یا بعضـی مسائـل آن را گزینش کرده و همراه بادستورالعمل های فوق (شماره ۱ تا ۱۶)انجام دهید.

۱۷٫ چنان چه کسی را وسواس و فراموشی غالب باشد به فردی ماند که از برای وی سحری کرده باشند یا چشم بد به وی رسیده باشد این آیات از سوره عظیم الشأن انبیاء را جام سفید روی (برای مثال ظرف چینی تازه) بنویسد و بشوید و ناشتا بیاشامد و قدرت حق تعالی را مشاهده نماید . بسم الله الرحمن الرحیم اقترب للناس حسابهم و هم فی غفله معرضون ، مایاتیهم من ذکر من ربهم محدث الا استمعوه و هم یلعبون لاهیه قلوبهم و اسروالنجوی الذین ظلموا هل هذا الابشر مثلکم افتاتون السحر و انتم تبصرون قال ربی یعلم القول فی السماء و الارض و هو السمیع العلیم. (سوره انبیاء آیات ۱ تا ۴ )

۱۸٫ روزانه دویست و شش مرتبه ذکر یاجبار گفته شود.(این تعداد را خواهید توانست در یک نشست بگوئید یا در تعداد نماز ها تقسیم نمائید.بعد از ۴ نماز چهل مرتبه و در پـس یک نماز چهل وشش مرتبه بگوئید)

۱۹٫جهت دفع جادو گران و شیاطین آیه سخره خوانده شود. آیات ۵۴ تا ۵۶ سوره عظیم الشأن اعراف ( ان ربکم الذی خلق …..تا…..قریب من المحسن ) ( روزی حداقل یک مرتبه )

۲۰٫ برای دفع سحر نوشته و بر گردن آویزان نمایند مجرب می باشد. بسم الله الرحمن الرحیم عزم ت علیکم بما عذیت به سلیمان انه من سلیمان و انه بسم الله الرحمن الرحیم آهیا شراهیا بطوشیا جهارا یلمو شیا قهارا بحق کهیعص ذکر رحمه ربک عبده زکریا اذ نادی ربه نداء خفیا کما قل اعوذ برب الناس ملک الناس اله الناس من شرالوسوس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه و الناس .(بر روی کاغذ سفید و بدون خط نوشته شود)

۲۱٫ برای در امان بودن از سحر بگوئید : اللهم رب موسی و خاصه و هازم من کاده بسحره بعصاه و معیدها بعدالعوده ثعبانا و ملقفها افک اهل الافک و مفسد عمل الساحرین و مبطل کید اهل الفساد من کادنی بسحر وی بضر عامدا وی غیر عامد اعلمه وی لا اعلمه و اخافه فاقطع من اسباب السمو ات عمله حتی ترجعه عنی غیر نافذ و لاضار و لا شامت انی ادرء بعظمتک فی نحور الاعداء فکن لی منهم مدافعا احسن مدافعه و اتمها یا کریم. بـعد به درستی که هر که این دعا را خوانده شود زیان نمی رساند به وی سحر ساحر جنی و انسی.

۲۲٫ به جهت دفع سحر پـس از اتمام نماز شب پیش از اذان صبح هفت مرتبه بگوید: بسم الله و بالله سنشد عضدک باخیک و نجعل لکما سلطانا فلا یصلون الیکما بآیاتنا انتما و من اتبعکما الغالبون (قصص آیه ۳۶) چنان چه ساحر را می شناسد رو به مسکن ساحر کرده و هفت نوبت خوانده شود و نیز در مکارم الاخلاق آمده این آیه را هفت مرتبه بر سحر شده بخوانند.

۲۳٫ از امام رضا از سحر پرسش شد ، فرمود: آن نیز وا قعیت دارد و بدون اذن خدا اثر نکرده و زیان نمی رساند و چنان چه گرفتار آن شدی دستت را تا محاذی (رو به رو و مقابل)صورت خود بالا ببر و بخوان : بسم الله العظیم بسم الله العظیم رب العرش العظیم الا ذهبت وانقرضت.

با دقت به آیات و سخنان بزرگان ، سحر در وجود انسان ی اثر گذار هست و ضمناً اثر سحر در وجود مقدس پیامبر به گفته بعضـی از مفسرین معـروف ، خصوصیت سحر در به وجود آمدن محبت و بغض و غم و نظایر آن ثابت می گـردد و در این عمل شیاطین دخیل هستنـد . سحر یعنی گماردن موکلان شیطانی و اجنه کافر بر یک فـرد از را ههای خاص. این کار از گناهان کبیره محسو ب می گـردد و حرام مسلّم می باشد.

 

مطلب مرتبط:

دعای باطل کردن سحر قوی

دعای فتح مهمات دعای فتح مهمات و باطل سحر

کلمات کلیدی مرتبط

  • باطل السحر شيخ بهايي
  • باطل السحر آیت الله دستغیب
  • باطل السحر عظیم قرانی شیخ بهایی
  • دعا از شيخ بهايي
  • دعای زبان بند قوی شیخ بهایی
  • دعاییازشیخبهاییرفعطلسم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE