loading...

اینستاگرام نرگس محمدی + مصاحبه جالب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در برنامه دورهمی

اینستاگرام نرگس محمدی + مصاحبه جالب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در برنامه دورهمی

در این مطلب می خواهیم برای شما در مورد اینستاگرام نرگس محمدی + مصاحبه جالب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در برنامه دورهمی توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. اینستاگرام نرگس محمدی را می توانید به آیدی nargesmohammadi_narges@ در اینستاگرام بروید و صفحه نرگس محمدی را مشاهده کنید. و نظرات و انتقادات خود را در آنجا درج کنید. علی اوجی و همسر سابقش – بچه نرگس محمدی – مادر نرگس محمدی – سن علی اوجی – علی اوجی و همسر اولش – همسر سابق علی اوجی – همسران علی اوجی – همسر اول علی اوجی – بچه نرگس محمدی – ازدواج نرگس محمدی با محمدرضا شریفی نیا – نرگس محمدی بی حجاب – نرگس محمدی در زندان – علی اوجی و همسر سابقش – همسر واقعی نرگس محمدی – نرگس محمدی و سام درخشانی – نرگس محمدی دستگیر شد – بیگرافی نرگس محمدی

علی اوجی و همسر سابقش – بچه نرگس محمدی – مادر نرگس محمدی – سن علی اوجی – علی اوجی و همسر اولش – همسر سابق علی اوجی – همسران علی اوجی – همسر اول علی اوجی – بچه نرگس محمدی – ازدواج نرگس محمدی با محمدرضا شریفی نیا – نرگس محمدی بی حجاب – نرگس محمدی در زندان – علی اوجی و همسر سابقش – همسر واقعی نرگس محمدی – نرگس محمدی و سام درخشانی – نرگس محمدی دستگیر شد – بیگرافی نرگس محمدی

اینستاگرام نرگس محمدی + مصاحبه جالب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در برنامه دورهمی
اینستاگرام نرگس محمدی + مصاحبه جالب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در برنامه دورهمی

مصاحبه جالب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در برنامه دورهمی

شب قبلی مهران مدیری در خاص برنامه شب یلدا شبکه نسیم، در اولیـن شب یلدای مشترک علـی اوجی و همسـر ش نرگس محمدی میزبان این زوج هنرمند و ضمناً حجت اشرف زاده و عماد طالب زاده شد. مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی «دورهمی» ضمن تبریک به مناسبت شب یلدا، بیان کرد: یک جوری می گویند، شب یلدا یک دقیقه زیـادتر از تمام ایام سـال است، که انگار ما برای ثانیه به ثانیه زندگـی مان برنامه داریم. همسـر نرگس محمدی همسـر علـی اوجی مهمـان دورهمی امشب دورهمی مهران مدیری خانواده نرگس محمدی بیوگرافی نرگس محمدی بیوگرافی علـی اوجی اینستاگرام نرگس محمدی اینستاگرام علـی اوجی وصلت نرگس محمدی ما انسان هایی هستیم که ۵ ساعت از روز خود را در ترافیک سپری می کنیم و زمان تلف شده در زندگـی زیاد داریم. من اهل قضاوت نیستم و به داوری ها کاری ندارم؛ ۳۵ دقیقه زلزله آمده و هیچ کس حرفی نزده است، ولی در عوض داور ما بلد است سوت بلبلی بزند! در ادامه برنامه، مدیری با اشاره به اینکه نیمی از مهمانان امشب از برندگان حامی برنامه می باشند ، با برندگان دوره پیش «دورهمی» حرف کرد و پـس از آن از عماد طالب زاده و حجت اشرف زاده برای انجام قطعه «عشق دلم» به روی صحنه دعوت کرد. مجری برنامه «دورهمی» با اشاره به اینکه برخـی از اشخـاص در تقویمشان تمام مناسبت ها را معیـن کرده اند ، بیان کرد: ما برای تمام روزها در تقویم روز داریم، حتی روز مو فرفری ها هم جشن می گیریم و جدیدا برای هر جشن هم تِم معیـن می کنند.

ولی مراسم و جشن گرفتن برای آنهایی که کارت اعتباری هایشان معتبر است، کاری ندارد؛ خانـم در فروشگاه زنجیره ای همـه مایحتاج خود را با یک علامت انگشت درون سبد چرخدار می ریزد. مدیری در ادامه خاص برنامه «دورهمی» با بیان اینکه فضای مجازی دورهمی ها را کمرنگ تر کرده و جذابیت های قبلی را گرفته است، اظهار کرد: پیش از این در همنشینی ها بحث های سیاسی را داشتیم، ولی هم اکنون جنبه بحث های سیاسی زیـر آمده می باشد. پیش از این در انتهـا هر مراسم قطعنامه سیاسی میـان خانواده ها امضاء می شد! ای کاش قدر قدیم ها را زیـادتر بدانیم، بسیار از کشورها به این دورهمی ها هم غبطه میخورند. چرا که بسیار از کشورها برای خروج از منازل خود هم می بایست عوارض خروج بدهند! ولی ما نداریم و می بایست قدر بدانیم. در قسمـت دیگری از برنامه عماد طالب زاده دومین قطعه خود را اجرا نمـود.

مطالب مرتبط:

مدیری از علـی اوجی و نرگس محمدی زوج هنری دعوت نمـود و بیان کرد: امشب میزبان خانـم و شوهری هستیم که با این برنامه وصلت کردند و از آن موقع با هم آشنا شدند. از شوهرت بزرگتری؟ اوجی و همسـر ش محمدی ضمن سلام و تبریک شب یلدا و احوال پرسی با مدیری، حرف های خود را بیان تاریخ تولد خود شـروع کردند. اوجی در این رابطه بیان کرد: من متولد سـال ۱۳۶۲ هستم و یازده ماه از نرگس کوچکترم. مدیری به حضور اوجی در تمام برنامه های و پروژه های سینمایی و موسیقی اشاره نمـود و از وی در این رابطه پرسید. اوجی با بیان اینکه رشته تحصیلی اش در حوزه کارگردانی سینماست و به علـت داخل به کارگردانی، کار خود را در عرصه هنر شـروع کرده ، اظهار داشت: داخل به سینمـا و کارگردانی برای سینمـا سخت است، و چون استعداد خودم را در دیگر زمینه های هنری احساس کردم، وارد عرصه ساخته کنندگی موسیقی شدم و و پـس از آن چند سالی کارگردانی جشن حافظ مرحوم علـی معلم را برعهده داشتم.

وی در مـورد حضورش در حرفه بازیگری، با بیان خاطره ای از پشت صحنه فیلم سینمایی «پل چوبی» بیان کرد: یک شبی مهران مدیری از من دعوت نمـود تا بازیگر شوم و با شوخی که آن شب کردم وارد کار بازیگری شدم. در ادامه نرگس محمدی با اشاره به کار های همسـر ش بیان کرد: از کار زیاد علـی ناراحت نیستم، علـی تمام جا هست. ولی اینکه در مسکن هم درگیر کارهاست، انـدکی اذیتم می کند . مهران مدیری از محمدی در مـورد تقاضای وصلت و آشنایی با اوجی جویا شد. بازیگر مجموعه تلویزیونی «زعفرانی» توضیح داد: بسیار سـال بود علـی را می‌شناختم و سری پیش «دورهمی» هم علـی از من دعوت کرد. ولی برای وصلت به من گفت تا ۶۰ سالگی می خندانمت و با من خوشبخت می شوی! من با انسان هایی که همیشه عبوس می باشند و همیشه ناراحت می باشند ، مساله دارم و اصلا نمی توانم آن انسان ها را تحمل کنم.

محمدی با اشاره به حرف هایش در یک مصاحبه بیان کرد: من می خواستم در آن مصاحبه بگویم که علـی قلبش خوب و پاک است و از نظـر مغزی و روانی هم آرام است اما جمله ام خوب ادا نشد و گفتم روانش پاک می باشد. علـی اوجی، بازیگر مجموعه تلویزیونی «درحاشیه ۲» با اشاره به خصایص همسـر خود محمدی افزود: بسیار خوب و بسیار خوش اخلاق است، ولی وقتی که زبانش قاصر می گـردد از حرکات فیزیکـی بهره گیری می کند و کتک می زند (شوخی کردم). واقعا انسان خوش قلب و مهربانی است؛ ضمن اینکه یک مادر خانـم دارم که یک انسان درجه یک و سرحال می باشد. اوجی ادامه داد: در زمان وصلت و روزهای نزدیک به عروسی ایران نبودم و همـه کارهایمان را مادرزنم انجام داد؛ من ۱۰ روز مانده به عروسی به جشنواره ونیز رفتم و دقیقا همـان روز عروسی ایران آمدم و شانس آوردم که هواپیما تاخیر نداشت. وی با اشاره به اینکه در حرم امام رضا (علیه السلام) از نرگس محمدی خواستگار کرده است، بیان کرد: ما به همراه لاله اسکندری برای تئاتری به مشهد رفته بودیم که در یک روز در گوشه ای حرم به کمک لاله اسکندری همزمان با به صدا درآمدن ساعت های صحن از نرگس تقاضـای وصلت کردم و انگشتر را به وی دادم. محمدی که در سری قبلی دورهمی به بازی خود نمره ۱۰۰ را داده بود، این مرتبه نیز هم به بازی خود و هم ایفای نقش همسـر ش اوجی نمره ۱۰۰ را داد و بیان کرد: هر کس خودش می دانند تا چه میزان کوشش می کند .

در ادامه برنامه اوجی یک غزل از حافظ را با گزینش مدیری خواند و پـس از آن در جـواب به سوالی در مـورد میزان حقوق خود و همسـر ش بیان کرد: تا حالا آن را حساب نکرده ایم و تمام درآمدمان خرج شده می باشد. محمدی با اشاره به خصلت های مثبت و بد علی اوجی تصریح کرد: علـی بسیار خوب است، ولی وقتی عصبی می گـردد پـس از بیان تمام حرف هایش و داد و بیداد کردن، فوری عذرخواهی می کند . ضمناً اوجی در ادامه درخصوص خصلت های همسـر خود بیان کرد: خصلتی از نرگس نمی بـاشد که دوست نداشته باشم و روزی که خواستم وصلت کنم اخلاق وی برایم جذاب بود؛ ولی واقعا وقتی گریه می کند ، نمی توانم تحمل کنم. چراکه سر هرچیزی گریه می کند ، یکبار وقتی مهمـان داشتیم غذا سوخت و وی تمام مدت گریه می کرد. نرگس محمدی در جـواب به پرسش مدیری که این روزها چه چیزی زیـادتر در اجتماع شما را اذیت می کند ، بیان کرد: هرگز این بی ثباتی در اقتصاد اجتماع را نمی فهمم که یک شبه بسیار چیزها عوض می گـردد و تمام چیز یا گران می گـردد و یا ارزان. تغییرات هزینه از یک تا ۱۰ درصد منطقی است، نه اینکه یک شبه سه و یا ۴ مساوی شود. این بسیار آزارم می دهند و یکـی از آرزوهایم این است که چند سالی ثبات اقتصادی وجود داشته باشد. اوجی در ادامه بی اخلاقی در اجتماع و فضای مجازی را معضل اجتماع دانست و از مردم خواست تا با حفظ فرهنگ و تاریخ اصیل خود، اخلاق مدار باشیم. گفتنی است، در انتهـا این مشـورت علی اوجی که برای اولیـن بار به عنوان مهمـان در برنامه «دورهمی» حضور داشت، به موزه «دورهمی» یکـی از جوایز ساخته کنندگی موسیقی خود را اهدا نمـود و مدیری به پاس وصلت این زوج هنرمند یک دیوان نفیس حافظ و تندیس علـی اوجی را به آنان هدیه داد.

مطلب مرتبط:

اطلاعاتی در مورد ندا یاسی و طریقه معروف شدنش در شبکه های اجتماعی

بهروز مقدم مجری مجری پیشکسوت تلویزیون راهی بیمارستان شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE