loading...

انواع لباس شب گیپور کوتاه و بلند و مجلسی ۲۰۱۷

انواع لباس شب گیپور کوتاه و بلند و مجلسی ۲۰۱۷

در این مطلب از سایت هوریس می خواهیم برای شما دوستان عزیز انواع لباس شب گیپور کوتاه و بلند و مجلسی ۲۰۱۷  را برای شما آماده کرده ایم که می توانید ببیند همچنین در این مطلب ما انواع لباس گیپور شب کوتاه,لباس گیپور بلند مجلسی,لباس مجلسی گیپور و ساتن,لباس مجلسی گیپور ۲۰۱۵,مدل لباس گیپور کوتاه,لباس شب دخترانه ۲۰۱۷,لباس شب ۲۰۱۷,لباس شب ۲۰۱۶ را برای جمع آوری کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب این لباس های زیبا را ببینید و لذت ببرید و ما را در مطالب بعدی دنبال کنید. در ادامه همراه ما باشید.

لباس گیپور شب کوتاه,لباس گیپور بلند مجلسی,لباس مجلسی گیپور و ساتن,لباس مجلسی گیپور ۲۰۱۵,مدل لباس گیپور کوتاه,لباس شب دخترانه ۲۰۱۷,لباس شب ۲۰۱۷,لباس شب ۲۰۱۶

انواع لباس شب گیپور کوتاه و بلند و مجلسی 2017
انواع لباس شب گیپور کوتاه و بلند و مجلسی ۲۰۱۷

نکته های درباره طرز پوشیدن لباس گیپور:

لباس گیپور به موجـب ظرافت در جنس و نقش و طرح از زنانهترین تکههای کمد خانمها می باشند . برای اینکه با لباسهای توری و گیپورتان ترکیبهای جذابتر و زیبایی بسازید این مطلب را دنبال نمایید و اندیشه بگیرید. مثل تمام لباسهای دیگر پیش از هرچیز بر حسب ظاهـر و ساختـار اندامتان مدل پیراهن توری مورد علاقهتان را گزینش نمایید ، چنان چه بازوهای پری دارید برتریـن گزینش برای شما گیپور سسیاه با طرح ریز است اما برای خانمهای باریک و کشیده هر رنگ و طرحی قابل بهره گیری است و رنگهای روشن زیـادتر توصیه می شود . نکته با ارزش دیگری که می بایست درنظـر داشته باشید تناسب رنگ مو با رنگ لباس گیپور شما می باشد. لباسهای توری آن چنان چشم نواز می باشند که احتیـاج چندانی به متعلقات ویژه ای ندارند ولی چنان چه علاقهمند به اکسسوریهای متنوع می باشید ، یک جفت کفش پاشنه بلند یا چکمههایی با لبه توردوزی شده، یک کیف دستی یا اکسسوری ویژه ای همچون کلاه گزینههای توصیه ی برای تکمیل این استـایل خواهند بود. برخـی وقتها هم ترکیبهای گوناگـون بسازید برای مثال یک کت چرم را با بلوزی گیپور ست نمایید . ظریف و رمانتیک بپوشید چنان چه به تن کردن یک پیراهن گیپور استایلی رمانتیک در فکر شما تهیه می کند ، خوب است با این نگاه کـرد سایـر تکهها را ست نمایید یک جفت کفش پاشنه بلند ظریف و کیف دستی هماهنگ با آن و از میـان اکسسوریها احتمالا یک جفت گوشواره بلند درخشان برتریـن گزینش شما باشند. خوب است به دنبال رنگهای جدید بروید، تنالیتههایی از سفید، بژ، خاکستری و آبی ملوانی. اما یک پیراهن گیپور سسیاه در کنار اکسسوریهای بژ یا طلایی هم اندیشه عالی ی برای استایلی چشمنواز می باشد.

ماکسی پشت زیپدار الگانس جنس جودون
ماکسی پشت زیپدار الگانس جنس جودون

بوهو استایل به تن کنید

بوهو استـایل بپوشید طرفداران استـایل بوهو به خوبی میدانند که یکـی از محبوبترین تکههای این استـایل لباسهای توری و قلاب بافی شده می باشند . برتریـن رنگ لباس توری مناسب این سبک بژ و کرم است، یک آرایش دودی رنگ مکمل این رنگ خواهد بود. استـایل بوهو به اکسسوریهای زیاد و اما برجسته و رنگی مشهـور است بعد از این بخـش غافل نشوید.

لباس توری
لباس توری

استـایل محلی و لباس توری

یکـی دیگر از سبک هایی که همخوانی خوبی با لباس توری دارد استـایل country یا همـان سبک مکانی خودمان است، برای این سبک آرایش موها و صورت از لحاظ طبیعی بودن ارزش دارد، مناسـب تر می باشد موها موجدار و رها باشند و با یک کلاه یا سربندی سنتی

 لباس گیپور بلند مجلسی - پیراهن ماکسی مجلسی
لباس گیپور بلند مجلسی – پیراهن ماکسی مجلسی

لباس گیپور بلند مجلسی – پیراهن ماکسی مجلسی

 لباس مجلسی گیپور و ساتن
لباس مجلسی گیپور و ساتن

لباس مجلسی گیپور و ساتن


بشتر بخوانید: لباس توری بازیگر زن


 لباس مجلسی گیپور 2017
لباس مجلسی گیپور ۲۰۱۷

لباس مجلسی گیپور ۲۰۱۷

 لباس گیپور بلند مجلسی
لباس گیپور بلند مجلسی

لباس گیپور تاپ بلند مجلسی

 لباس گیپور مدل جولیا
لباس گیپور مدل جولیا

 لباس گیپور بلند مجلسی – لباس گیپور مدل جولیا


بیشتر بخوانید: مد سال ۲۰۱۸  رنگ مانتو سال ۹۷ . رنگ لباس ۲۰۱۸


لباس گیپور تمام دانتل
لباس گیپور تمام دانتل

 لباس شب ۲۰۱۷ – لباس گیپور تمام دانتل

 لباس گیپور مجلسي ترك
لباس گیپور مجلسي ترك

 لباس شب دخترانه ۲۰۱۷ – لباس گیپور مجلسي ترك

کلمات کلیدی مرتبط

  • لباس مجلسی
  • ماکسی مجلسی جودون بلند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE