loading...

اطلاعاتی در مورد ندا یاسی و طریقه معروف شدنش در شبکه های اجتماعی

اطلاعاتی در مورد ندا یاسی و طریقه معروف شدنش در شبکه های اجتماعی

در این مطلب می خواهیم برای شما اطلاعاتی در مورد ندا یاسی و طریقه معروف شدنش در شبکه های اجتماعی توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. کلیپ ندا یاسی-دستگیری ندا یاسی-ندا یاسی آپارات-ندا برغشی-ندا یاسی برهنه-ندا یاسی ویکی پدیا-ندا یاسی تلگرام-سرنوشت ندا یاسی

کلیپ ندا یاسی-دستگیری ندا یاسی-ندا یاسی آپارات-ندا برغشی-ندا یاسی برهنه-ندا یاسی ویکی پدیا-ندا یاسی تلگرام-سرنوشت ندا یاسی

اطلاعاتی در مورد ندا یاسی
اطلاعاتی در مورد ندا یاسی

مریم ابراهیم قندیل ملقب به ندا یاسی متولد ۱۳۶۸ در اربیل عراق هست !! که پدرش کورد عراق و مادرش افغانی هست که هم اکنون در تورنتو کانادا پناهنده شده می باشد. پدر ایشون در ۱۱سال پیش خانـم افغانی خود را ( مادر ندا یاسی ) ،! به نام فاطمه حسینی را به دلیـل رابطه با یک ایرانی تبار به قتل میرسونه !! و فرار میکنه و ندا یاسی بوسیـله دایی خود بزرگ میشه و به تورنتو پناهنده میشه!! ندا یاسی از اختلالات روانی برخوردار هست !

اطلاعاتی در مورد ندا یاسی
اطلاعاتی در مورد ندا یاسی

از ندا یاسی بیوگرافی های متعددی انتشار داده شده است ولی هیچ رسانه ای صحت این بیوگرافی ها را اثبات نکرده هست که در پایین به دو بیوگرافی ذکر شده از ندا یاسی اشاره میکنیم . با دقت به کلیپ هایی که ندا یاسی منتشر کرده بیوگرافی های پایین تکذیب شده می باشد.
ندا یاسی در یکـی از کلیپ هایش مقوله ازدواجش را تکذیب کرده و ضمناً اینکه خانواده اش هم اکنون می باشند و از فاحشگیش راضی نیستند .
ضمناً ندا یاسی گفته که مامایی خوانده هست و با دقت به محاسباتی که می کند سنش حدود ۲۷ الی ۲۸ سـال می باشد. در کلیپ دیگری گفته که پای افغانی ها را وسط نکشید و ضمناً کلیپی که در آن به دلیـل بی احترامی یک اینستامحترم دیگر به عرب ها خشمگین شده و به ایرانیان یورش می کند میتوان برداشت نمـود که ندا یاسی افغانی نمی بـاشد و به شانس زیاد عرب می باشد.

مطالب مرتبط:

در بیوگرافی دیگری از ندا یاسی آمده هست :

اطلاعاتی در مورد ندا یاسی
اطلاعاتی در مورد ندا یاسی

ندا یاسی Neda Yasee متولد ۱۳۶۵ در افغانستان هست و به سه زبان انگلیسی عربی و فارسی مسلط می باشد. ندا یاسی یک مرتبه تزویج کرده که این تزویج پـس از مدتی به طلاق ختم شد و علـت طلاق ندا یاسی و همسـر ش جذاب بوده می باشد. ندا یاسی و همسـر ش حسب بعضـی نقل قول ها به علـت فاحشگی ندا یاسی بوده می باشد. هرزگی ندا یاسی با اینکه سبب طلاق از همسـر ش شد ولی باز هم در مسکن پدر و مادرش ادامه داشت و با سرکوفت هایی از سمت خانواده اش مواجه شد . بعد از این ماجراها ندا یاسی به ایران می آید و با دقت به عقده های داخلی اش آغاز به انتشار کلیپ علیه آقایان و تبلیغ فاحشگی می کند .

توهین به مردم ایران

اخیرا هم با انتشار یک کلیپ جنجالی مردم ایران را تحقیر نمـود و دائما می گفت مردم ایران چی دارن , نه آزادی نه فرهنگ و … چرا ایرانی ها به خودشون مینازن…! اما زیـادتر کلیپ های این دختر لوس افغان برای معروفیت هست که ظاهر به هدف اش رسیده . متاسفانه کلیپ های منشوری دختر افغانی قابل پخش نیست.

مطلب مرتبط:

بازیگرانی که با پارتی بازیگر شدند

بازیگران ژانر اکشن سینمای هالیوود را بیشتر بشناید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE