loading...

شرایط و جزییات وام مسکن ۸۰ میلونی در سال ۹۷

شرایط و جزییات وام مسکن ۸۰ میلونی در سال ۹۷

اخذ وام ۸۰میلـیون مسکن با سود کم
اخذ وام ۸۰میلـیون مسکن با سود کم

در برنامه های آینده بانک ها دستور وام ۸۰ میلیون تومانی قرار می گیرد که با سود کم و با سپرده ۲۰ میلیون می توان وام برای خرید مشکن قرار داده می شود مدیرعامل بانک مسکن از ارائـه توصیه وام تازه مسکن خبر عدل و بیان کرد: موقعی تصویب این وام در مجلس، مردم با سپرده‌گذاری ۲۰میلـیون تومان می‌توانند ۸۰ میلـیون تومان وام مسکن ارزان‌قیمت دریـافت کنند.

وام تازه ۸۰میلـیون تومانی مسکن با سوده خلاصه در راه است
به گزارش حرفک:محمدهاشم بت‌شکن در مراسم شـروع عملیات اجرایی برنامه نوسازی مسکن در بافت‌های مستهلک با کلنگ‌زنی طرح مسکونی برزن سیروس با اشاره به این‌که به‌ازای نوسازی هر واحد مسکونی نزدیک دو شخـص کارگماری برپایی می‌شود، اظهار کرد: وظیفه بانک مسکن حمایت از انبوه‌‌سازان و شرکت‌های ساختمانی در تیـم توسعه‌ای زیرساخت‌ها و شهرهای تازه و بازآفرینی شهری است، در این زمینه در دولت یازدهم برنامه‌های خوبی برای اعطای تسهیلات اجرا شد که سرانجام آن این بوده که سـال ماضی ۷۰ درصد رشـد واریز تسهیلات در بانک مسکن داشته‌ایم.

وی با بیان این‌که ۱۴۰ هزار یکتا تسهیلات واریز شده است، تصریح کرد: نزدیک ۷۰ هزار میلیارد ریال برای a hundred and fifty هزار واحد وام خرید واریز شده و امسال با رشـد fifty fiveدرصدی تسهیلات خرید و رشـد ۲۳درصدی در تعداد مواجه بوده‌ایم.

وی با آشکارکردن این‌که سهم تسهیلات خرید مسکن تک‌رقمی و برای بافت فرسوده ۸ درصد و دیگر بافت‌ها nine.5 درصد است، افزود: در صندوق یکم تا کنون ۳۳۴ هزار شخـص با م توسـط ۲۲ میلـیون تومان سپرده‌گذاری کرده ‌اند، وانگهی ۶۰ هزار میلیارد ریال در بانک مسکن تجهیز منابع چهره گرفته و مردم از تسهیلات ارزان‌قیمت بهره گیری می‌کنند.

وی با اعلام این‌که به‌ازای هر ۶ ماه دومساوی میزان سپرده‌گذاری وام ارزان‌قیمت به مردم واریز می‌شود، بیان کرد: در تهران برای زوج‌های جوان با سر بسر گرفتن ریشه-بن-بیخ سپرده ۲۴۰ میلـیون تومان وام خرید واریز می‌شود.

مدیرعامل بانک مسکن با تذکر این‌که در بافت فرسوده از ۳۶ هزار فقره وام پرداخت‌شده بهره بانک مسکن ۳۲ هزار فقره بوده است و این برنامه کماکان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: بر بنیاد برنامه می بایست سالانه three hundred هزار فقره تسهیلات برای نوسازی بافت‌های فرسوده واریز گـردد ولی به‌علـت کمبود بودجه این برنامه عملیاتی نشده می باشد.

بت‌شکن با اشاره به این‌‌که بانک با اتکا به ابتکار خودش برای تأمین تسهیلات برنامه‌های متعددی را در پروانه شغل دارد، بیان کرد: یگانه از این برنامه‌ها این است که تسهیلات ساخته با م توسـط forty میلـیون تومان با فاندیشه ۱۸ درصد را به تولیـد کنندگان واریز می‌کنیم و چنان چه یارانه فاندیشه واریز گـردد ۹ درصد هوده این تسهیلات تفریق می‌یابد.

وی ادامه داد: شیوه دوم واریز تسهیلات خرید و ساخته از محل حساب سپرده صندوق یکم است؛‌ با فرض تصویب لایحه بودجه ninety seven بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد تومان دولت برای احیای بافت‌های مستهلک تجهیز منابع صورت می‌گیرد و به این حد هم بانک مسکن تجهیز منابع می‌کند.

وی از ارائـه رهنمود واریز one hundred هزار فقره ۴۰ میلـیون تومانی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تازه داد و با آشکارکردن امیدواری برای تصویب آن در کمیسیون تلفیق بیان کرد: بر حسب طرح تازه برای زوج‌های جوان ۱۰ میلـیون تومان وام قرض‌الحسنه وام مسکن به‌شرط سپرده‌گذاری در صندوق پس‌انداز یکم واریز می‌شود.

وی با اشاره به جزئیات این برنامه بیان کرد: چنان چه که یک ساله ۲۰ میلـیون تومان (۱۰ میلـیون توسـط متقاضی و ۱۰ میلـیون توسـط بانک) سپرده گذاری شود، ۴۰ میلـیون تومان وام با سود eight درصد در بافت فرسوده، ۲ سنه سپرده‌گذاری ۶۰ میلـیون تومان و به‌ازای ۳ سنه سپرده‌گذاری ۸۰ میلـیون تومان وام واریز می‌شود.

مدیرعامل بانک مسکن آشکارکردن امیدواری نمـود این طرح در انجمن تصویب شود.


بیشتر بخوانید:ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز ۱۳۹۷


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE