loading...

احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

در این مطالباز سایت هوریس قصد داریم توضیحاتی در مورد اینکه احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس برای شما آماده کرده ایم . همچنین در این مطلب قصد داریم در مورد ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟,همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا توضیحاتی را براتون جمع آوری کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟,همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا


بیشتر بخوانید: بازیگران ژانر اکشن سینمای هالیوود را بیشتر بشناید


احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس
احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس
احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس
احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

در برنامه ماه عسل نیکی علیخانی بود که ناگهان ایران با زوجی به نام «نیکی و سولماز» آشنا شد که قصه عاشقانه زندگـی شان را کمتر فردی است که نداند. پـس از آن شهرت در برنامه ماه عسل بود که دیگر این زوج در محافل هنری و میـان هنرمندان به وفور حضور پیدا نمودنـد ؛ از کنسرت های خوانندگان تا جشن های گوناگون . حالا اما این مرتبه عکسی از آنان انتشار داده شده که تعجیب بیشـتر را برانگیخته است! «نیکی و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور!» آن هم در پشت صحنه برنامه نود! به نظـر می رسد با این روندی که نیکی و سولماز در پیش گرفته اند، به زودی سر از سازمان ملل هم دربیاورند.


بیشتر بخوانید: عکسهای جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان


برنامه ماه عسل  رمضان امسال بی شک یکـی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی بود. این برنامه پرمخاطب، میهمانان خاص ای را دعوت نمـود که پـس از برنامه شهرت بیشتری پیدا نمودنـد . یکـی از این میهمانها، نیکی و سولماز بودند که به علـت تصادف شدید سولماز پیش از مراسم عروسی و وفاداری و عشق عجیب چندساله نیکی به سولماز شهرت بیشتری پیدا نمودنـد . بعد از این برنامه این دو فرد در برنامه ها و کنسرتهای بیشتری کمپانـی کرده و مورد تشویق مردم قرار گرفتند. آخرین حضور آنان در پشت صحنه برنامه نود و در جشن تولد عادل فردوسی پور می باشد.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE