loading...

آموزش نحوه دعا نویسی

آموزش نحوه دعا نویسی

آموزش نحوه دعا نویسی
آموزش نحوه دعا نویسی

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد آموزش روش دعا نویسی توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم شما می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و طالاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.طریقه نوشتن طلسم نوشتن دعا دانلودرایگان کتاب آموزش دعا نویسی چگونه با گلاب و زعفران دعا بنویسیم آموزش دعانویسی با حروف ابجد دعا نویسی یهودی سایت آموزش طلسم نوشتن دعا با خودکار . در این مطلب به به شما نحوه دعا نویسی را می خواهیم ببه شما به صورت حرفه ای آموزش دهیم در ادامه همراه ما باشید.

طریقه نوشتن طلسم نوشتن دعا دانلودرایگان کتاب آموزش دعا نویسی چگونه با گلاب و زعفران دعا بنویسیم آموزش دعانویسی با حروف ابجد دعا نویسی یهودی سایت آموزش طلسم نوشتن دعا با خودکار

اکثر مردم دنیا تا به مشکلی بر می خورند به جای آنکه به سراغ خداوند متعال یکتا بروند شانس دارد به دعا نویسی روی بیاورند و به سراغ اشخـاص دعانویس بروند. متاسفانه در اکثر محل ها دیده می گـردد که می نویسند : آموزش دعا نویسی حرفه ای از مبتدی تا پیشرفته. این مقوله برای یک انسان مسلمان تا حد بیشتری درد آور می باشد. ما به یگانه و یکتا بودن خداوند متعال معتقدیم و می دانیم که می بایست در مساوی عزم وحکمت خالق خود سر تسلیم فرود آوریم و فقط از  ناحیه اوست که می توانیم خواسته هایمان را طلب کنیم.

آموزش نحوه دعا نویسی
آموزش نحوه دعا نویسی

بی شک تمام در زندگـی فردی و کاریمان مشکلاتی داریم و همیشه زندگـی بر وفق مرادمان نیست… . انسان ها با انگیزه های مختـلفی دعا می نمایـند ولی مساله از آن جایی شـروع می گـردد که برخـی وقتها پاره ای از اشخـاص صبر، حوصله و توان رویارویی با این ناراحتی ها را ندارند و در برخورد با مانع های ریز و درشت اهداف زندگـی شان ،به جای بکارگرفتن راه های درست حل مسأله به عده ای پناه می برند که به نام دعا نویس از مردم اخاذی می نمایـند .چنین ساده لوحی هایی باعث شده هست که بازار این سود جویان و متقلبان گرم و جیب آنان پر از پول شود.

تبلیغات به دعا نویسی هم رسید!

در هر اجتماع ای مـوارد و انتظارات هر رده سنی نسبتا مشابه و معیـن می باشد. هنگامی که مشتریان نزد این شیادان می روند،آن ها ابتدا سرکتاب باز و سپس بر حسب سن و جنسیت رجوع نمایـند گان، آینده ای تیره و پراز دردسر را برایشان بازگو می نمایـند .

آموزش نحوه دعا نویسی
آموزش نحوه دعا نویسی

این اشخـاص با سو بهره گیری از عقاید مذهبی گروهی از اجتماع و آسانی آنها، هم نوعانشان را فریب می دهند.آنها کاغذها و نوشته های درهمی که مأخذ شان به هیچ وجه قرآن کریم و کتاب های دعای معتبر و اثبات شده علمای دین نمی بـاشد را به عنوان دعا به مشتریان شان می فروشند.ضمناً آن ها با هدف جدی به نظـر رسیدن کارشان، شیوه های سختی مثل چال کردن کاغذها پایین یک درخت کمیاب را برای بهره گیری و سرانجام دادن این دعاها تجویز می نمایـند ! نا گفته نماند که برخـی از این دعانویسان،کارت ویزیت و تبلیغات گسترده هم در محل های شلوغ از جمله متروها ارائـه می نمایـند و جذاب آنجاست که اشخـاص برای رجوع به آن ها می بایست وقت قبلی نیز بگیرند ! فاطمه، ۲۲ساله،کارشناس روابط عمومی می گوید:”۳سال پیش نزد دعا نویسی در کرج رفتم،او می بیان کرد: زنی سفید رو و قد کوتاه بختم را بسته هست و تنها وی خواهـد توانست اثرات کار آن خانـم را از میـان ببرد.دعانویس در قبال دعاهایی که به من داد،۴۵۰هزارتومان پول گرفت.الان با گذشت ۳سال از آن ماجرا من هنوز مجرد هستم.” حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا رحمانی در مـورد کسانی که خود را دعانویس معرفی می نمایـند ،با صراحت گفته است: “این اشخـاص قشری می باشند که نسبت به علوم غریبه آگاهی درست و ضـروری ندارند، ضمناً با علم ناقص خود، آسیب های بیشتری به مردم می رسانند.اینگونه اشخـاص سودجو تنها به پول فکر می نمایـند و فقط هدفشان شیادی و کلاهبرداری می باشد.

آموزش نحوه دعا نویسی
آموزش نحوه دعا نویسی

وقتی فردی افسار زندگـی اش را به دست یک شیاد بدهد!

برخـی از اشخـاص در مساوی مـوارد به جای اینکه صبر پیشه نمایـند و گامی در جهت بهبود اوضاع بردارند، می خواهند که خودشان آینده را به صورتی غیر منطقی مدیریـت نمایـند و از راه های غیر عادی که بر خلاف طبیعت است، به سرانجام دلخواه شان برسند. این اشخـاص نزد اکثر دعانویسان شیاد می روند و از آن ها می خواهند که آینده را برایشان پیش گویی و در جهت بهبود شرایط و یا ممانعـت از اتفاق های ناگوار راه حل های کارگشایی را عرضه نمایـند. مشتریان ثابت این شیادان در برخورد با رویدادهایی که برخلاف گفته های این دعا نویسان است، به شدت سردرگم و ضمناً در توانایی حل مسأله و تصمیم گیری دچار ضعف و دشواری می شوند. نکته جذاب دقت دربـاره مشتریان این شیادان این هست که حتی وقتی بی اثربودن کارهای این کلاهبرداران در زندگـی شان را می بینند، بازهم به شکل ساده لوحانه ای خود را به این گونه اشخـاص و نوشته ها وابسته می نمایـند. مینو، ۲۶ساله،کارشناس معماری در مـورد پیش گویی دعانویسان می گوید:” چند سـال پیش دعا نویسی زندگـی م را پیش گویی کرد.من به تمام حرفای وی امید بسته بودم ولی وقتی که حرف های زیبا ش اتفاق نیفتاد، نسبت به زندگـی ناامید شدم و دیگر نمی دانستم چطور با مشکلاتم کنار بیایم. دکتر جعفر بای ،روانشناس در مـورد پیامد وابستگی اشخـاص به دعانویسان و رمالان می گوید:” این مسأله باعث بی اعتمادی در روابط میـان فردی و خانوادگی اشخـاص می گـردد و ضمناً همـه کوشش های سازنده و سودمند انسان را تحت الشعاع قرار می دهد.

پول سازی از راه گفتن حرف های کامل !

دعانویسان تقلبی با گرفتن مبالغ قابل توجهی از مردم، مدعی می شوند که می توانند همـه مـوارد انسان ها از جمله خرید و فروش ملک،شفای بیماران و باز کردن بخت دختران جوان را با دادن یک کاغذ و نوشته های ناخوانا حل نمایـند. آن ها با دقت به تجربه و مهارتی که در فریب دادن اشخـاص دارند، با حرف های کامل و مبهم از آینده ای که شانس دارد برای هرکس اتفاق بیفتد،رجوع نمایـند گانشان را راضی و وابسته به خود نگه می دارند. این چنان چه است که خداوند متعال برترین راهنما یعنی قرآن  را برای زندگـی انسان ها نازل کرده و در این کتاب زندگـی ساز عزم خود را بالاتر از هر چیز دانسته می باشد. خداوند متعال در آیه ۱۰۲ سوره عظیم الشأن مبارکه بقره می فرماید: کافران سحر را یاد گرفتند ولی هیچ زمان نمی توانند بدون اجازه خداوند،به انسان ها زیانی برسانند. پس برترین راه در مواجه با مشکلات،توسل جستن به خدا و سیره و گفتار ائمه اطهار (علیه السلام) می باشد. ما می توانیم در رابطه با معبود،ائمه (علیه السلام) را واسطه قرار دهیم و از این طریق حاجاتمان را طلب کنیم.ضمناً مناسـب تر هست بدانیم این متقلبان که از نام مقوله ارزشمند دعا سو بهره گیری مالی می نمایـند ، نمی توانند تأثیر مثبتی در زندگـی انسان ها داشته باشند چون اگر کاغذ و نوشته هایشان اثر قسمـت بود،فکری برای مـوارد و مـوارد خود می کردند و آینده ای مناسـب تر و آبرومندانه تر از این شیوه زندگـی را برای خویشتن تعداد می زدند.

مطلب مرتبط:

دعای زبان بند قوی از راه دور

همه چیز درباره علوم غریبه و سرکتاب و دعانویسی و ارتباط علم غریبه با جن

کلمات کلیدی مرتبط

  • دعانوشتن باحروف ابجد
  • آموزش دعانویسی و سرکتاب
  • آموزش دعا نویسی
  • آموزش دعانویسی با حروف ابجد
  • اموزش دعا نویسی
  • اموزش دعانویسی
  • آموزش دعانویسی
  • روش دعا نویسی
  • روشهاي دعانويسي
  • نوشتن دعا با خودکار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE