loading...

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

در این مطلب می خواهیم برای شما در مورد آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول  توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. روش ارضای زنان روش ارضا كردن مردان پوزیشن بدون دخول ارضا شدن زن در زمان پریود ارضا شدن زن چگونه است ارضای زن با زبان ارضا شدن زن بدون دخول غسل دارد چگونه بدون گناه ارضا شویم

روش ارضای زنان روش ارضا كردن مردان پوزیشن بدون دخول ارضا شدن زن در زمان پریود ارضا شدن زن چگونه است ارضای زن با زبان ارضا شدن زن بدون دخول غسل دارد چگونه بدون گناه ارضا شویم

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول

ارضای خانـم ها بدون دخول کار چندان سختی نمی بـاشد و بعضـی از خانـم ها و دختران جوان با دخول ارضا نمی شوند و همسـر شان می بایست روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول را کاملا بلد باشد. در ادامه روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول را به شما آقایان آموزش خواهیم داد.

چوچوله یا کلیتوریس (Clitoris )

گاهی پیدا کردن چوچوله برای خود خانـم یا فردی که در حال امیزش با اوست مساله است چون گاه کاملا در جوف لبهای بزرگ فَرج پوشیده شده و به اصطلاح در پایین سقف ان پنهـان هست (اما در هر حال نوک ان تا میزانی بیرون است). چوچوله در جریـان تحریکات جنسی بزرگ می گـردد و بافت آن از همـان بافت عمامه چول آقایان می باشد.  روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول ضمناً تنها ۴% از کل جسم چوچوله در بیرون از بدن خانـم قرار دارد پس نسبت به آلت آقـا کوچکتر می کـند و ارضای خانـم ها بدون دخول حاوی لوله مدور هم نمی بـاشد و تنها به در نزدیکی لذت جنسی را زیـادتر می کند و در زمان تحریک خانـم پر از خون می گـردد و حالت سفتی به خود می گیرد.ضمناً هیچ عضو جنسی در آقایان به حساسیت چوچوله وجود ندارد. چوچوله بوسیـله کلاهکی (Clitoris hood) پوشیده می شود .

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

ارضای خانـم ها بدون دخول

سوال: در وقـت حیض آیا خانـم خواهـد توانست با کمک شوهر خود (با دست) و بدون دخول از جهت جنسی ارضا شود؟

جـواب حجت الاسلام یوسف وند:

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول مقاربت و نزديكي جنسي در ايام عادت ماهانه زنان حرام می باشد. خانـم و شوهر نمي توانند جماع (از جلو) داشته باشند بعضـی از مراجع قائل به وجوب پرداخت کفاره برای نزدیکـی در ایام حیض می باشند . تا خانـم از حیض پاک نشده است، ارضای خانـم ها بدون دخول رابطه جنسی با شوهر بر هر دو حرام می باشد. اما پرسش دیگری احتمالا مطرح گـردد که چنان چه خانـم از حیض پاک شد ولی هنوز غسل حیض نکرده آیا خواهـد توانست نزدیکـی نماید ، اکثر مراجع فرموده اند خواهـد توانست هر چند مناسـب تر هست غسل نماید .

احتمالا این پرسش برای شما پیش بیاید که دختران و خانـم ها چطور ارضا می شوند؟ چنان چه تازه ناحقوق کرده اید و می خواهید یک دختر که قرار هست همسـر آینده تان باشد را ارضا نمایید می بایست آگاه باشید که دختر چطور ارضا می شود ؟ در این پست شیوه های ارضا کردن دختر بیان می شود . امیدواریم زمان نامزدی شیرینی داشته باشید.

ارضای خانـم ها بدون دخول

اگر نیت ارضای بدون دخول و یا پاره نشدن پرده بکارت را دارید و در زمان نامزدی می باشید خواهید توانست به گزارش سماتک از انگشت در تحریک این قسمتها و به ارگاسم رساندن همسـر خود بهره گیری نمایید . اگر آقایان با همـان سکس بدون دخول یعنی مالیدن سینه و دیگر قسمتهای بدن خانـم که باعث تحریک خود آنان هم می شود ارضا نشدند میتوانند بجای دخول از مالش آلت خود بوسیـله همسـر و نیز مالیدن آلت به ویژه سر آلت به قسمتهای مختلـف بدن همسـر غیر از دستگاه تولید مثل به انزال برسند.

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

 

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول

اما بنظـر بنده احتیاجی به مالش آلت هم نمی بـاشد و آقـا با همـان ملامسه بدن همسـر ش ارضاء می شود و به انزال خواهد رسید. نکته دیگر اینکه در زمان نامزدی کوشش در ارضا شدن ننمایید ! به ویژه آقایان. زیـادتر کوشش نمایید با معاشقه ارضا شوید و معاشقه ی زیاد داشته باشید.

متاسفانه در چنین مواقعی پسرها از روی فیلمهای پورنو تقلید میکنند و همیشه کوشش میکنند دختر را مجبور به سکس دهانی کنند. حتی به دروغ به دخترها میگویند که منی با وجود نجس بودن حاوی فوائد هست و حتی برای پوست سودمند هست و…

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول

هم سکس دهانی و هم سکس مقعدی بخاطر اینکه زنها از این نوع تنفر دارند و در سکس دهانی منی نجس هست و آلت و باسن هم که درد و خونریزی و…. وجود دارد در اسلام حرام شده می باشد. اطراف آلت آقـا مو پیشرفت می کند و عرق هم که هست فکر نمایید چقدر میکروب میتواند در آن بخـش وجود داشته باشد؟!

در مالش آلت آقـا برای به انزال رسیدن خواهید توانست با کف صابون آلت را خیس نمایید و خانـم با دست بصورت حلقه اطراف آلت آقـا را دریافت کند و با مالش و بصورت حلقه دور آلت بالا و زیـر کند تا آقـا ارضا گـردد که اما در زمان بالا آمدن قطعا دست به سر آلت ارتباط پیدا نماید . به گزارش سماتک این کار مناسـب تر هست بسیار کم و بندرت صورت گیرد ولی باز هم اصرار میکنم در زمان نامزدی در پی ارضاء شدن از طریق معاشقه باشید تا ارضاء شدن با سکس!

روش های ارضای خانـم ها بدون دخول

در زمان نامزدی کوشش شود زیـادتر از طریق ماساژ و ملامسه ارضا شوید نه دخول! چون تهدید حاملگی هست و نکات ی بوده که کاندوم پاره شده و فـرد دیر متوجه شده یا نتوانسته از شیوه “ممانعـت اورژانس بـعد مقاربت” بهره گیری نماید و…

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

ارضای زنان بدون دخول برای رسیدن به ارگاسم و نیز پاره نشدن بکارت تنها خواهید توانست از شیوه اول یعنی تحریک چوچوله (کلیتوریس) بهره گیری نمایید .

زن ها بسته به محل تحریک دو نوع ارگاسم دارند:

نوع اول ارگاسم توسـط تحریک کلیتوریس هست که شایع میباشد.در این شیوه کلیتوریس می بایست با لمس تحریک شود. نوع دوم ارگاسم از طریق واژن میباشد.این نوع ارگاسم از طریق فشار(اغلب ”فشار نوک آلت مرد) روی نقطه جی تهیه میگردد.نقطه جی در دیواره قدامی واژن در فاصله حدود ۲ اینچی از مدخل آن قرار دارد. در احساس این دو نوع ارگاسم فرق زیادی وجود داردکه احتمالا به دلیـل تفاوت عصب گیری کلیتوریس با نقطه جی باشد .

ساير استمتاعات در زمان پریودی جايز هست يعني زوجين مي توانند رابطه عاشقانه بدون دخول داشته باشند. و چنان چه مني بیرون شود می بایست احكام فـرد جنب را رعايت نمايند و غسل جنابت كنند. بنابراين ملاعبه و تحریک کردن با دست و ماساژ اعضای تولید مثل همسـر به نیت خروج منی و ارگاسم اشکالی ندارند. اما كاميابي از ناف تا زانوي خانـم كراهت دارد، مگر آنكه از روي لباس باشد.

ارضای خانـم ها بدون دخول

زوجين نبايد در اين ايام بكلي از هم فاصله بگيرند بلكه می بایست نيازهاي جنسي و روحي هم را ارضاء كنند رعایت چنین دقتهایی همراه با از میـان بردن نیازهای جنسی همسـر مستحب می باشد، پس موقعی نياز، طرفين مي توانند با نوازش عاشقانه آنهم بدون دخول همدیـگر را به حالت اوج لذت جنسي برسانند.

مطالب مرتبط:

نقطه جی (G-Spot)

جی اسپات توی مهبل( نسبتا دو سوم راه) واقع شده. برای یک خانـم یا دختر انـدکی مساله است که با انگشت خودش به این مرکز برسد و برترین کار این هست که شریک جنسی با انگشت یا آلت تناسلیش تحریک جی اسپات را انجام دهد. روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول تحریک این مرکز به ارگاسم( اوج لذت جنسی) در اکثر خانـم ها منجر می شود . طوری که در برخـی خانـم ها مایعی از آن ترشح می شود . در باره این مایع نظـر ات مختـلفی بیان می شود . برخـی ها میگویند که همـان ادرار هست و برخـی آن را شبیه مایعی میدانند که از پروستات آقایان تولید می شود .

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

نقطه جی در واژن در دیواره قدامی (دیواره جلویی ) واژن و در عمق تقریبی دو سوم آن قرار گرفته می باشد. بافت این نقطه در موقع لمس حالتی نرم و اسفنجی و در عین حال انـدکی چروک خورده تر (مثل آدامس جویده) از باقی دیواره دارد.

پیدا کردن این نقطه: چنان چه زن روی کمر دراز بکشد با درون کردن انگشت میانی یا اشاره (که این کار را به علـت موقعیتی داخل ، فـرد دیگر مناسـب تر از خود خانـم میتواند انجام دهد) درون واژن به طوری که کف دست رو به بالا باشد؛ به گزارش سماتک با حرکت خم کردن انگشت به سمت جلو مثل علامت بیا (Come Here Gesture) میتوان این نقطه را یافت و تحریک کرد. نسبتا داخل دو بند انگشت برای تحریک این نقطه کافیست.

ارضای خانـم ها بدون دخول

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول: ضـروری به ذکر هست که تمام خانمها حاوی این نقطه نمی باشند. ولی خانمهایی که حاوی این نقطه می باشند لذت خیلی بیشتری را با تحریک این نقطه میتوانند تجربه نمایید که خیلی گوناگـون از باقی دیواره واژن خواهد بود. شانس دارد در موقع دخول آلت تولید مثل مرد به درون واژن زن، چنان چه که جهت داخل آلت به گونه ای باشد که آلت این نقطه را لمس نماید لذت خانـم در حین نزدیکـی زیـادتر خواهد بود. ضمن آنکه با فشار کف دست روی قسمـت فوقانی برجستگی بالایی آلت تولید مثل زن (Pubic Area) در وقتی که آلت تولید مثل داخل واژن اسـت و عمل نزدیکـی در حال انجام است، لذت بیشتری را برای خانـم به همراه خواهد داشت.

نقطه G کجاست؟

اگر داشته باشید، نقطه G 2/5 تا ۵ سانتیمتر درون واژن روی دیواره جلویی قرار دارد. می بایست بتوانید با انگشت آنرا حس نمایید . چنان چه از نظـر جنسی تحریک نشوید یعنی بزرگتر از یک نخودفرنگی نیست. روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول ولی چنان چه تحریک شدید، یعنی حد آن بزرگتر از این می باشد.

نقطه G زیـادتر از اینکه یک نقطه باشد، یک محل ویـژه می باشد.  به گزارش سماتک روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول چنان چه میخواهید بازبینی نمایید و ببینید که شما هم این نقطه را دارید یا نه، می بایست به دنبال یک محل زبر و تقریباً گردوشکل باشید که نسبت به سایـر سطح واژن که صاف و نرم هست متفاوت می باشد.

نقطه G چیست؟

برای بسیار از خانمها، نقطه G ناحیه ای خیلی حساس و تحرک کننده هست که ساعتها به آنان لذت می دهد. برای بسیار های دیگر نقطه ای برآمده در واژن هست که چنان چه بیش از حد دستکاری گـردد فرد احساس می کند که نیاز دارد به دستشویی برود. بسیار از خانـم ها هیچ حسی در این نقطه احساس نمی کنند و بسیار ها هم اصلاً این نقطه را در واژن خود ندارند.

نظریه های مختـلفی دربـاره اینکه نقطه G واقعاً چیست، وجود دارد. روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول یک نظر این هست که نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقایان می باشد. نبود کروموزوم Y در جنین در حال پیشرفت مونث، سلولها را در مکانی مشابه یعنی در همـان نقطه G کنار می گذارد. متخصصین دیگری با نظریه پروستات هم اعتقاد می باشند ولی آنرا زیـادتر توضیح می دهند و میگویند این فقط علـت حساس بودن این نقطه نیست.

آنها به چوچوله و مجرای پیشاب بعنوان منابع لذت دیگر اشاره میکنند که هر دو آنان را می توان با دیواره جلویی واژن تحریک کرد. به این علـت محل های بیشتری برای ارضاء جنسی وجود دارد و دیگری نیازی به گشتن دنبال نقطه G نیست.

کارشناس دیگری که اولیـن بار نقطه G را به اطلاع عموم رسانید اخیرا ً بهره گیری دیگری برای آن کشف کرده می باشد. وی در تحقیقات خود نشان داده هست که تحریک کردن نقطه G خواهـد توانست آستانه درد را تا ۴۷% بالا ببرد. به گزارش سماتک چنان چه محرک سبب تحریک جنسی شخـص شود، روشهای ارضای زنان بدون دخول آستانه درد تا ۸۴% بالا می رود، و ۱۰۷% روی ارگاسم اثر دارد. فرضیه وی این هست که این نقطه حساس یکـی از مسکن های طبیعی طبیعت برای زایمان و وضع حمل می باشد.

با تمام این حرفها هنوز فردی دقیقاً نمی داند نقطه G چیست ولی مسئله با ارزش این هست که ببینید شما این نقطه را دارید یا نه.

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

با نقطه جی خانـم چه می بایست کرد؟

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول: وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، می بایست کشف نمایید که آیا این نقطه خواهـد توانست به شما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده می باشد. مالیدن اغلب ً برترین راه برای تحریک آن می باشد.

اغلب ً توصیه می گـردد که انگشت سبابه تان را تا بند انگشت دوم وارد نمایید و نقطه مورد نظـر را با حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشید. می بایست امتحان نمایید و ببینید که حرکتتان چطور باشد که بیشترین لذت را به شما بدهد. به گزارش سماتک با ارزش این هست که از نظـر جنسی تحریک شوید. شایان ذکر هست که حساسیت به این نقطه در روزهای مختلـف ماه گوناگـون می باشد.

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول : در طی این تحریک، اولیـن حسی که به شما دست می دهد این هست که به دستشویی بروید. احتمالا به این علـت هست که نقطه G روی دیواره جلویی هست و به مثانه تان شما فشار وارد می شود . مناسـب تر هست اول مثانه تان را خالی نمایید و پـس اینکار را امتحان نمایید . چند مرتبه اول انـدکی برایتان عجیب خواهد بود ولی مطمئن باشید که ارزشش را دارد.

حس کردن آن در طول رابطه جنسی

برحسب حد و محل دقیق نقطه G این شانس وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس نمایید یا ننمایید . چنان چه لگنتان بلند گـردد احتمالاً خواهید توانست آنرا حس نمایید . روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول راه دیگر حس کردن آن این هست که در حالت ایستاده خم شوید و اجازه بدهید که آلت جنسی از پشت وارد واژن شود.

انزال خانـم ها بدون دخول

بسیار از خانمها گفته می شود که وقتی نقطه G را تحریک می کنند، انزال پیدا می کنند. تحقیقات نشان داده هست که تقریباً ۱۰ درصد از خانـم ها طی ارگاسم یا تحریک جنسی میـان ۹ تا ۹۰۰ میلی لیتر مایع از مجرای پیشاب بیرون می کنند. گروهی از تحقیق گـران روی بعضـی از این مایعات آزمایش کردند و متوجه آنزیم های پروستاتیک شدند و به این نظریه رسیدند که نقطه G تقریباً همانـند پروستات در آقایان می باشد.

روشهای ارضای خانـم ها بدون دخول ولی گروهی دیگر با آزمایش روی این مایع گفتند که بسیار شبیه به ادرار می باشد. آخرین اندیشه ات در این رابطه این هست که این مایع نوعی دیگر از ادرار هست که با تحریک جنسی تغییرات شیمیایی در آن رخ می دهد. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول
آموزش روشهای ارضای خانم ها بدون دخول

 

یادتان باشد تمام ما ویـژه هستیم. شانس دارد شما نقطه G را داشته باشید یا نداشته باشید. چنان چه می خواهید این مسئله را کشف نمایید ، چنان چه متوجه شدید که این نقطه را ندارید فکر ننمایید که دنیا به پـایان رسیده می باشد. راه های بسیار بیشتری برای لذت بردن از رابطه جنسی وجود دارد و نقطه G تنها یکـی از آنهمی باشد.

مطلب مرتبط:

فرمول محاسبه اختلاف سن عروس و داماد چگونه است؟

بیو گرافی مسلم بن عقیل

کلمات کلیدی مرتبط

  • راههای کامیابی در وقت حیص
  • چو چو له
  • ارضای خانم ها بدون دخول
  • روش های ارضا كردن دختر از طریق نوازش
  • روشهای امیزش تصویری بدون دخول
  • روشهای بدون دخول
  • زناشویی کامیابی از ناف تا زانو
  • منی در زنان بدون دخول

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE