loading...

آموزش آنلاین طراحی سایت

آموزش آنلاین طراحی سایت

آموزش آنلاین طراحی سایت
آموزش آنلاین طراحی سایت

شاید شما هم قصد این دارید که HTML را آموزش ببینید تا بتوانید آموزش طراحی سایت را ببینید. اما واقعا چگونه میتوان یادگیری طراحی سایت را شروع کرد؟ سریع ترین و کوتاه ترین راه برای آموزش طراحی سایت در گام اول آموزش HTML  است. آیا بدون پیش زمینه هم میتوان آموزش طراحی سایت را فرا گرفت؟

بدون تردید ، پیش از هر چیز لازم است،ابتدا با ساختار HTML آشنا شد.همانگونه که ممکن است شنیده باشید،زبان HTML در اموزش طراحی سایت  یک زبان ساختاری نشانه گذاری شده است.بدین معنا که مجموعه ای از عناصر در HTML – که به آن ها تگ گفته می شود- صفحات HTML را تشکیل می دهند.از اینرو ، لازم است ابتدا تگ های ساختاری و نشانه گذاری شده HTML را خوب شناخت. همانطور که می دانید کلیک سایت با استفاده از اموزش های تصویری طرای سایت ، از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته را آموزش داده است. با استفاده از آموزش های موجود در  clicksite.org می توانید آموزش طراحی سایت را به طور کامل ببینید.

دامنه در آموزش طراحی سایت:

دامنه همان اسم سایتی است که شما خریداری میکنید. در مبحث آموزش طراحی سایت در ابتدای کار شما نیازی به خرید دامنه ندارید. بلکه ابتدا با استفاده از شبیه ساز زمپ سرور میتوان ابتدا یک سایت بر روی لوکال طراحی کرد. بعد از اینکه طراحی سایت روی لوکال انجام شد در ادامه آموزش ساخت سایت میتوان سایت واقعی را روی هاست اصلی پیاده سازی کرد. در ابتدای آموزش طراحی سایت آدرس لوکال مطابق ۱۲۷٫۰٫۰٫۱  می باشد.

 

مطالب مرتبط:

در آموزش های طراحی سایت در سایت کلیک سایت ، مبحث دامنه نیز به طور کامل آموزش داده شده است. به نحوی که پس از گذراندن دوره آموزش طراحی سایت می توانید از دامنه دلخواه خود استفاده نمایید.هر سایت دقیقا مانند یک کودک است که از ابتدا باید به صورت گام به گام طراحی و پیاده سازی گردد. اولین گام در طراحی سایت واقعی خرید دامنه است که با این کار ، می توان سایت اصلی را روی اینترنت بارگزاری نمود.

آموزش آنلاین طراحی سایت
آموزش آنلاین طراحی سایت

 

آیا برای آموزش طراحی سایت کلاس نیاز داریم؟

 

در حال حاضر با توجه به گسترس دنیای مجازی ، آموزش های مجازی طراحی سایت بر کلاس های آموزش طراحی سایت ارجحیت دارند. چرا که با هزینه کمتر و با صرف وقت کمتر می توان با سرعت بالاتری آموزش های لازم برای طراحی سایت را با گذراندن دوره های آموزش طراحی سایت دنبال کرد.

 

 خب دوستان در این مطلب سعی شد که به صورت مختصر شما را با کلاس های مجازی و آموزش آنلاین طراحی سایت آشنا کنیم اما شما میتوانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر در این زمینه به وبسایت کلیک سایت مراجعه نمایید

شاد و موفق باشید .

لینک مرتبط:

پکیج ارسال تبلیغات رایگان روی موبایل ایمیل و اینترنت + نرم افزار ارسال رایگان تبلیغات تلگرام،لاین،وایبر و واتس اپ + نرم افزار ارسال رایگان تبلیغات ایمیل

درمورد سرور اختصاصی چه میدانید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE