loading...

آشنایی با تشک رویال طبی

آشنایی با تشک رویال طبی

در این مطلب قصد داریم شما کاربران عزیز را با آشنایی با تشک رویال طبی آشنا کنیم. در ابتدای مطلب بهتر است که ویژگی های یک تشک طبی خوب را به عنوان مقدمه بیان کنیم و سپس به معرفی تشک رویال اصل بپردازیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد.

تشک رویال
تشک رویال

ویژگی های یک تشک طبی خوب

دنیای محصولات خواب کاملاً فریبنده است و ما نیت داریم راز و رمز آنرا برای شما بگشاییم. تمام اشخـاص بعد از سپری کردن یک روز پرکار و شلوغ در آرزوی یک خواب راحت و آسوده می باشند . از لازمه های یک خواب رویایی برخورداری از سرویس خواب مناسب است که در این میـان “تشک” حرف اول را می زند.

تشکی را بخرید که مناسب شممی باشد. پیش از اینکه به فروشگاه بروید و مشغول خرید بشوید، ابتدا می بایست آگاه باشید که نیاز شما در وقـت خواب چیست. یک لحظه صبر نمایید و دربـاره شیوه زندگـی خود فکر نمایید ؛ موقعیت بدن خود را بسنجید؛ در چه وضعیتی احساس آسانـی می نمایید ؟ بعدا به فضایی که در اختیار دارید فکر نمایید . چنان چه متاهل می باشید قطعا با همسـر تان به خرید تشک بروید. این با ارزش است که تشکی را خریداری نمایید که هم نیازهای شما را برآورده سازد و هم همسـر تان در آن احساس آسانـی و آرامش داشته باشد.

دوره آن وقتی که می گفتند تشک قطعا می بایست سفت باشد به سر آمده می باشد. تحقیقات گویای این مطلب می باشند که تشک های معمولی نسبت به تشک های سفت توانایی زیادتری در مهار کردن کمردرد دارند. یک تشک خوب تکیه گاه مناسبی برای بدن – از سر تا پا – است و حالت ستون فقرات را در همـان وضعیت ایستاده نگه می دارد. در حین گزینش زیـادتر به وضعیت قرار گرفتن شانه، باسن و کمر بر روی تشک دقت نمایید چون در زمان خواب بیشترین وزن بدن روی این نقاط می افتد. چنان چه نتوانید به آسانـی وزنتان را به آن تکیه دهید پـس از مدتی دچار کمردرد می شوید.

دوام و کیفیت مواد به کار رفته با ارزش می باشد. احتمالا برای خرید مجموعه ای که حاوی کیفیت بهتری است مجبور به پرداخت هزینه بالاتری شوید ولی مطمئن باشید که ارزشش را دارد. با این کار نه فقط مدت وقـت زیادتری خواهید توانست از آن بهره گیری نمایید بلکه بدنتان نیز در آرامش کامل به سر می برد.

اگر تشک بسیار کوچک باشد، آرامش و آزادی وقـت خواب را از شما می گیرد. یک شخـص سالم در حدود ۶۰-۴۰ مرتبه در طول شب غلت می خورد پس برای تجربه یک خواب راحت می بایست آزادی حرکت داشته باشید.

 

تشک می بایست سفت باشد یا نرم؟

تشک می بایست به حد ای سفت باشد که ستون مهره ها روی آن در “وضعیت عملکرد” (یعنی همـان مقدار انحنایی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد) قرار بگیرد. چنان چه تشک آنقدر سفت باشد که این انحنا بطور کامل از میـان برود و یا آنقدر نرم باشد که کمر بیشتر از حد انحنا پیدا نماید ، شخـص دچار کمردرد می شود . برای اشخاصـی که اضافه وزن دارند یا از کمردرد رنج می برند، توصیه می گـردد تا از تشک های سفت تر بهره گیری نمایـند .

 

تست خواب بگیرید!

پیش از خرید برای اینکه مطمئن شوید مورد مناسبی را گزینش کرده اید، مناسـب تر هست یک آزمایش خواب از تشک مورد نظـر بگیرید. به این منظور حسب شیوه پایین عمل نمایید : تشک را گزینش نمایید ؛ دستانتان را باز نمایید و کاملاً آرام روی آن دراز بکشید؛ خواهید توانست از فروشنده بخواهید شما را فقط بگذارد تا تشک را آزمایش نمایید ؛ مدل های مختلـف خواب را روی آن امتحان نمایید ؛ به وضعیت قرار گرفتن شانه، باسن، و کمر دقت نمایید ؛ میزان آسانـی و تکیه برخـی وقت ها آنرا بسنجید؛ دربـاره مواد به کار رفته در آن پرسش نمایید و نظـر همسـر تان را نیز جویا شوید.

 

معرفی تشک طبی رویال مدل الترا

تشک رویال مدل الترا (رویال۴) از ساختاري ۱۰۰% طبي توليد شده است. ( اين محصول داراي۲۴ سانت ضخامت و ۸ سال ضمانت تعويض ميباشد )

اين محصول از نوعی فوم تزریقی سرد تولید میشود که دارای دانسیته بالا بوده و طول عمر زیادی دارد ( از این نوع فوم در ساخت صندلی ماشین های لوکس استفاده میشود )

این محصول داری تحمل وزن بالا می باشد و بسیار مناسب افراد دارای مشکلات حاد در ناحیه کمر و ستون فقرات میباشد ( دیسک کمر و گودی کمر و مشکلات حاد اورتوپدی )

مواد مصرفي الياف هاي مدل الترا مطابق استاندارد هاي جهاني ( ISPA) مي باشد و بهداشت رختخوابتان را كامل مي نمايد. دارا بودن ريباند فوم و اسفنج هاي خاص از خصوصيات ويژه اين محصول ميباشد.

ويژگي هاي بهداشتي پارچه هاي بكار رفته در توليدات محصولات رويال مرتبا در برابر چيرگي ميكروبهاي ناخواسته ايجاد حفاظت مي كند.از شعله ور شدن ممانعت مينمايد.(اطمينان از عدم سوختن سريع تشک رويال( .لايه هاي داخلي مورد استفاده در تشک رويال آب را به خود جذب نمي نمايند و از پوسيدگي زود هنگام پارچه جلوگيري مي نمايند.

 

معرفی تشک طبی رویال مدل مدیکال

تشک رویال
تشک رویال

یکی دیگر از انواع تشک رویال، تشک مدیکال طبی می باشد که در زیر توضیحای در مورد آن بیان می کنیم

تشک طبی مدل مدیکال (رویال ۶) از ساختاري ۱۰۰% طبي توليد شده است. ( اين محصول داراي۲۲ سانت ضخامت و ۴ سال ضمانت تعويض ميباشد )

اين محصول از نوعی فوم تزریقی سرد تولید میشود که دارای دانسیته بالا بوده و طول عمر زیادی دارد ( از این نوع فوم در ساخت صندلی ماشین های لوکس استفاده میشود )

این محصول داری تحمل وزن ۸۵ کیلوگرم برای هر نفر می باشد و بسیار مناسب افراد دارای مشکلات حاد در ناحیه کمر و ستون فقرات میباشد ( دیسک کمر و گودی کمر و مشکلات حاد اورتوپدی )

مواد مصرفي الياف هاي مدل مدیکال مطابق استاندارد هاي جهاني ( ISPA) مي باشد و بهداشت رختخوابتان را كامل مي نمايد. دارا بودن ريباند فوم و اسفنج هاي خاص از خصوصيات ويژه اين محصول ميباشد.

ويژگي هاي بهداشتي پارچه هاي بكار رفته در توليدات محصولات رويال مرتبا در برابر چيرگي ميكروبهاي ناخواسته ايجاد حفاظت مي كند.از شعله ور شدن ممانعت مينمايد.(اطمينان از عدم سوختن سريع تشک رويال( .لايه هاي داخلي مورد استفاده در تشک رويال آب را به خود جذب نمي نمايند و از پوسيدگي زود هنگام پارچه جلوگيري مي نمايند

برای مشاهده نمونه های بیشتر تشک رویال کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE